POOD

KINKEKOMPLEKT – TŠAKRA

Kinkekomplekt – “Tšakra”.

Komplekti kuulub: mäekristall, roosa kvarts, ametüst, aventuriin, tsitriin, karneool, must oonüks, kristallikott.

NB! Kristallikott on ilma tikanditeta.

Kroontšakra – mäekristall: mäekristall on iga kodu hinge, harmoonia, rahu ja tervise hoidja. Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Anna oma kristallile taotlus, mida sa tahaksid, et kristall sinu heaks teeks. Mäekristall on universaalne ja talle võib ükskõik millise ülesande anda.

Kolmanda silma tšakra – ametüst: ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja. Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit.

Kurgutšakra – amasoniit: amasoniit on õnnetunde kivi, mis kutsub meid elama kooskõlas sellega, mis teeb meid tõeliselt õnnelikuks. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades. Ühendades südame- ja kurgutšakrat, inspireerib amasoniit kaastunnet teiste vastu ja äratab võime lahendada oma sisemisi konflikte.

VEEL:

Südametšakra – roosa kvarts: roosa kvartsi peamine tähendus on armastus ja kaastunne. Midagi on selles pehmes ja naiselikus kristallis, ta ei jäta kedagi külmaks. Roosa kvartsi kivi on tugevalt kinni nii südametšakra kui ka kurgutšakra küljes. Ta mõjutab soojalt igasugust armastust; alates tervendavast suhtlusest perekonnaga kuni sügavama sideme loomiseni abikaasa ja sõpradega.

Päikesepõimikutšakra – tsitriin: tsitriin kristall aitab üle saada kurvameelsusest, asendades selle lootuse ja rõõmu tundega. Ta rahustab ärevaid meeli ning kaitseb depressiooni eest. Tsitriin tekitab kehas teadlikkuse tunde ning aktiveerub tasakaalu kadumisel organismis parandava energiavoo. Tsitriin sobib hästi tundlikele inimestele, kes vaevlevad segadustunde ja otsustusvõimetuse käes. Ta aitab luua selguse peas, kehas ja meeltes. Ta aitab näha, mis on elu mõte! Tsitriin pühib minema masenduse ja ennast hävitavad käitumismustrid. Aitab uut omaks võtta ning kohaneda elulainetega.

Sakraaltšakra – karneool: karneool avab, tervendab ja aktiveerib juur-, sakraal- ja päikesepõimiku tšakrat. Vabastab vihast, hirmust, raevust ja väsimusest. See on võimas väekivi, mis suurendab energiavarusid ja teotahet ning aitab üle saada väsimusest. Karneool kaitseb kodu tulega seotud õnnetuste eest. Ta muudab enesekindlamaks ning toob ametialast edukust. Karneooli suurendab kirge, armastuse tunnet ja iha. Sakraal- ja juurtšakra kristallina toob ellu ambitsioonid, loovuse, innukuse ja sihikindluse. Karneooli kõrge energia aitab taastada kaotatud elujõudu ja motivatsiooni ning stimuleerib loovust uuteks tegevusteks.

Juurtšakra – must oonüks: must oonüks on kivi, mis pakub võimsaid kaitse-, jõu-, keskendumis- ja tahtejõu vibratsioone. See kivi on selleks, et Sind elus pidevalt edasi kanda. Aktiveerides oma juur-, päikesepõimiku ja kolmanda silma tšakrad, maandab oonüks negatiivse energia ja harmoniseerib energiakeskused. Oonüks mitte ainult ei anna energiat, et saaksid püsti tõusta ja liikuda oma unistuste poole, vaid ka kaitseb uuel teekonnal.

Valiku teisi võrratuid ja põnevaid kinkekomplekte leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kingiideed/

KINKEKOMPLEKT – TŠAKRA

Komplekti kuulub: mäekristall, roosa kvarts, ametüst, aventuriin, tsitriin, karneool, must oonüks.

14.50 sis. KM

1 laos