POOD

TINGIMUSTETA ARMASTUS – ROOSA KVARTS TOORKIVI

Roosa kvarts toorkivi on oma olemuselt tingimusteta armastus. Ta aitab sul leida armsama, keda südames hoida ja olla ka ise hoitud. Esita kristallile oma taotlus. Aseta ta seejärel kuuvalgusesse aknalauale laadima. Seejärel saab kivi talle antud ülesannet täitma hakata.

Roosa kvarts on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga.

Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Roosa kvartsi kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

EAN: 8719075399095

Iga toorkivi suurus: ca 4-6cm

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

 

 

Bränd

TINGIMUSTETA ARMASTUS – ROOSA KVARTS TOORKIVI

Rahu  Armastus Rõõm  Tasakaal ♥ Viljakus 

4.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

TINGIMUSTETA ARMASTUS- ROOSA KVARTS TOORKIVI + AROOMILAMP KUU JA TÄHED - VÄIKE + HEA TUJU- EETERLIKE ÕLIDE ROLL-ON + LOOTOS KOONUSVIIRUKI PÕLETI
: 32.00