POOD

MÄEKRISTALL KAELAKEE PÄIKESERATAS 4CM

Mäekristall kaelakee päikeseratas 4cm on meistertervendaja, mis sobib igale ühele. Ta annab sulle energiat ja aitab sul end uuesti laadida. Päikeseratas jõuab sinuni ca 45cm pikkuse nahast kaelakee peaelaga.

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Mäekristall kaelaripats aitab sul võidelda väsimuse vastu. Kui sa tunned, et energia on kusagile ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik, tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu.

Mäekristall on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

  • EAN: 8720088297223
  • Mõõdud:  ca 4cm

Tooted on KÄSITÖÖNA valminud ja LOODUSLIKUD, seetõttu võivad neil esineda ebakorrapärasused ja valgusefektide tõttu võib värvus veidi erineda pildil olevast.

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Bränd

MÄEKRISTALL KAELAKEE PÄIKESERATAS 4CM

Mäekristall kaelakee päikeseratas on meistertervendaja, mis sobib igale ühele. Ta annab sulle energiat ja aitab sul end uuesti laadida. Päikeseratas jõuab sinuni ca 45cm pikkuse nahast kaelakee peaelaga.

Tervis ♥ Armastus ♥ Rahu ♥  Tasakaal Energia

Original price was: €13.68.Current price is: €10.40. sis. KM

Laost otsas