POOD

KÕRVARÕNGAD MUSTA TURMALIINIGA

Kõrvarõngad musta turmaliiniga kaunistab igat inimest, kes soovib oma ellu muutust.

Märksõnad: kaitse, maandus, õnn, positiivsus, julgus, elektromagnetkiirgus, negatiivsus, stress, enesekindlus, suhted, hirmud, tervendus.

EAN: 8720088296585

  • Kaitseb kandjat halva karma, ärasõnumise ja needmise eest. Ta kaitseb halbade mõtete ja tegude eest.
  • Väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire.
  • Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.
  • Suurus: 4cm

 

 

 

KÕRVARÕNGAD MUSTA TURMALIINIGA

Kõrvarõngad musta turmaliiniga kaunistab igat inimest, kes soovib oma ellu muutust.

15.90 sis. KM

1 laos

Kategooria: Sildid: ,