POOD

KAITSE KEE – TURMALIIN

Kaitse kee – Turmaliin on tugeva kaitsega ja maandav väeehe. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on  ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

 • kanna kaasas, et olla kaitstud
• aseta autosse kaitsetalismaniks

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

Palve Mala või helmed kasutavad tavaliselt budistid kogu maailmas –  eriti Tiibetis, Nepalis ja Indias. Neid kasutatakse mediteerimiseks, mantrate lugemiseks ja kummardamiseks.

Kaal: 44g

EAN: 8719497613984

Pärli suurus: 6mm, 108 pärli, kee pikkus 33cm

Kogu valiku mala keesid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

KAITSE KEE – TURMALIIN

Negatiivse energia kaitse  Lein  Üksindus  Ärevus 

55.62 sis. KM

1 laos