POOD

KRISTALLI HOIUKOTT HARMOONIA

Kristalli hoiukott “Harmoonia”. Kristallidele ei meeldi olla kõval pinnal. Pane nad hoiukotti, millega on neid mugav kaasas kanda.

Kott on 18x22cm ja valmistatud puuvillast. Iga kott on omanäoline ja kordumatu disainiga. Iga kott on valminud käsitööna Himaalaja külades naiste poolt. Kotid on valmistatud taaskasutatud puuvillast.

Valiku teisi kristallidele loodud kauneid hoiukotte leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.

Ära unusta ka meeles pidada, et lisaks hoiustamismeetodile tuleb kristalle ka puhastada ja laadida. Kristallide laadimine ja puhastamine on väga oluline. Kristallid on võimsad energia salvestajad. Seetõttu tuleb erilist tähelepanu pöörata ka kristallide puhastamisele, et nende abistavad omadused saaksid toimida. Kristalle saab puhastada ja laadida kõikide looduslementidega – veega, tulega, õhuga, maaga. Protsessi läbiviimiseks on mitmeid erimooduseid. Oluline on sealjuures mõttes või valjuhäälselt ja südamest tulenevalt esitada kristallile taotlus.

Loe rohkem siit: https://kuuvalgus.ee/kristallide-laadimine-ja-puhastamine/.

 

 

Koti suurus

L, M, S

KRISTALLI HOIUKOTT HARMOONIA

Suurus: 18×22 cm

Mahutab endasse palju kristalle.

Erinevad värvid ja mustrid.

EAN: 88719172837810

4.50 sis. KM

10 laos