POOD

KRISTALLIVESI ARMASTUS

Kristallivesi “Armastus” – valmista imeline eliksiir meie roosa kvartsi kristallidest, mis on kogutud klaastuubi. Tingimusteta armastuse kristall. Sobib armastustunde suurendamiseks, suhete tervendamiseks, kaastunde ning sügavamate sidemete loomiseks. Kasuta seda segu eliksiiri loomiseks kui soovid parandada emotsionaalseid haavu, hirme ja pahameelt. Leevendab armukadedust ja kibestumist. Roosa kvarsti kristalliga ravitakse muuhulgas ka viljatust. Harmoniseeriv, rahustav ja neutraliseeriv. Imeline südamekeskuse kristall, vahendab väga kõrge sagedusega armastusenergiat. Südame avanedes mõistad, kuidas end paremini armastada, väärtustada ning õnnelikult elada. 

Lisa klaastuub allikavee või joogiveega täidetud anumasse, sõnasta taotlus ning 20 minutiga on valmis Sinu väevesi!

Loe kristallide laadimise ja puhastamise kohta siit: https://kuuvalgus.ee/kristallide-laadimine-ja-puhastamine/.

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

KRISTALLIVESI ARMASTUS

 Armastus Rahu Tasakaal Rõõm  Viljakus Õnn

Lisa klaastuub allikavee või joogiveega täidetud anumasse, sõnasta taotlus ning 20 minutiga on valmis Sinu väevesi!

Loe SIIN täpsemalt, kuidas kristallivett valmistada!

Kristallid on karastatud klaasist naturaalse korgiga pudelis. Mõõdud: 16cm x 1,6cm

7.50 sis. KM

Laost otsas