POOD

KRISTALLKUUL ALUSEL 3cm

Kristallkuul alusel (3cm) on üks võimsamaid kristalltööriistu, mis loob tasakaalu ja aitab paljude probleemide vastu. Täiuslik kuul – kõik punktid asuvad keskmest samal kaugusel ja on seega puhas ühtsuse ja terviklikkuse väljendus. Keraks vormitud ja poleeritud kristall on tugev energiajuht. Lisaks võimaldab see vorm kristallil kiirata energiat samaaegselt kõigis suundades. See on nii võimas, et seda saab kasutada nii paljudes asjades – tervendamine, positiivse energia ligitõmbamine, aga ka 3. tšakra avamine.

Miks kasutada kristallkuuli?

Näiteks võib kristallkuul puhastada ja parandada auravälja tekkinud lekkeid. Kristallkuulide muud märkimisväärsed eelised on meditatsioon, feng shui, dekoratiivesemena kasutamine ja suure stressi vähendamine. Ideaalne kuju aitab puhastada kaootilisest keskkonnast, soodustades veatut energiavoogu, et saaksite tõhusamalt töötada.

Hoiatus!

See võib tunduda iseenesestmõistetav, kuid väärib märkimist. Kristallkuulide optilise olemuse tõttu on otsese päikesevalguse kätte jätmisel võimalik väike tuleoht. Näiteks olge ettevaatlikud vaateakendel eksponeerimisel.

Valiku meie teisi tooteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/ennustamine/.

KRISTALLKUUL ALUSEL 3cm

Kristallkuul on üks võimsamaid kristalltööriistu, mis loob tasakaalu ja aitab paljude probleemide vastu. Täiuslik kuul – kõik punktid asuvad keskmest samal kaugusel ja on seega puhas ühtsuse ja terviklikkuse väljendus. Keraks vormitud ja poleeritud kristall on tugev energiajuht. Lisaks võimaldab see vorm kristallil kiirata energiat samaaegselt kõigis suundades. See on nii võimas, et seda saab kasutada nii paljudes asjades – tervendamine, positiivse energia ligitõmbamine, aga ka 3. tšakra avamine.

Elujõud  Armastus  Meditatsioon  Puhastus  Eneseväljendus  Energia

EAN: 5055796575473

6.50 sis. KM

4 laos