POOD

KRÜSAKOLLA POLEERITUD

Krüsakolla poleeritud kristall on lihtsalt maagiline. Ta aitab sul mediteerida ning saavutada kontakti tõelisea MINAga.

Krüsakolla kristall on üks looduse kõige võimsamaid vaimseid tööriistu. See on kristall, mille värvus varieerub tumedast sinisest kuni tumeroheliseni, ning sellel on väga erilised vaimsed omadused, mis võivad aidata inimestel saavutada oma vaimseid eesmärke ja leida tasakaal oma elus.

Krüsakolla kristallil on mitmeid erinevaid vaimseid omadusi, mis muudavad selle eriti kasulikuks meditatsiooni ja enesearengu jaoks.

Krüsakolla kristallil on võimas energia, mis võib aidata inimestel avada oma vaimseid kanaleid ja tõsta oma teadlikkust kõrgemale tasemele. See võib aidata teil saada rohkem selgust oma elu eesmärkidest ja suurendada oma intuitiivseid võimeid.

Krüsakolla kristall on väga tugev emotsionaalne ravitseja, mis võib aidata inimestel vabaneda minevikus tekkinud emotsionaalsetest haavadest. See võib aidata teil väljendada oma tundeid ja vabastada end minevikust ning liikuda edasi rõõmsama ja rahulikuma tuleviku poole.

Krüsakolla kristall on tuntud oma tervendavate omaduste poolest. See võib aidata leevendada mitmeid füüsilisi vaevusi, nagu seedeprobleemid, liigesevalu ja hingamisteede probleemid. Samuti võib see aidata leevendada stressi ja ärevust ning parandada üldist tervist.

Krüsakolla kristall võib aidata inimestel leida tasakaalu oma elus ja parandada nende vaimset tervist. See võib aidata vähendada stressi ja ärevust ning parandada meeleolu ja enesehinnangut.

Krüsakolla kristall võib aidata inimestel avada oma vaimseid kanaleid ja tõsta oma teadlikkust kõrgemale tasemele. See võib aidata teil saavutada vaimset arengut ning muuta oma elu ja suhteid positiivsemaks.

Krüsakolla omadused:

  1. Rahu: Krüsokolla peetakse rahustavaks kiviks, mis aitab leevendada stressi ja ärevust ning luua rahu ja tasakaalu.
  2. Intuitsioon: Krüsokolla aitab tugevdada intuitsiooni ja sisemist tarkust, mis aitab teil teha paremaid otsuseid ja järgida oma südant.
  3. Side: Krüsokolla abistab kommunikatsiooni paranemist nii enda kui ka teistega, tõstes esile ja tugevdades positiivset väljendust ja suhtlemist.
  4. Südamekesksus: Krüsokolla on kivi, mis on seotud südamekesksuse ja armastusega, aidates teil ühendada ennast oma südamekeskusega, mis võib viia suurema rahu ja tasakaalu tunneteni.
  5. Tervendamine: Krüsokolla võib aidata tervendada vaimseid, emotsionaalseid ja füüsilisi tasakaalutusi, kuna ta toetab südamekeskset tervenemist.  Kurgupõletik, naistehaigused, menstruatsioonivaevused, nurisünnituse järgne depressioon, vererõhu alandamine, põletused, maksapuhastus, krambid, palaviku alandaja.
  6. Energiakeskused: kurgu- ja südamekeskus
  7. Näärmed: kilpnääre ja harknääre’
  8. Sodiaagimärk: Sõnn, Neitsi, Kaksikud, Lõvi

Planeet: Veenus

Element: õhk

Värv: rohekas sinine, rohekas türkiissinine

Krüsokolla välimus võib varieeruda sõltuvalt sellest, kuidas ja kus ta on moodustunud. Kivis võib olla erinevaid värvivarjundeid, sealhulgas tumesinine, sinakasroheline, türkiissinine või rohekassinine. Krüsokolla võib sisaldada ka mustreid ja triipe, millel on erinevad toonid.

Bränd

Suurus

2cm, 3cm, 4cm

KRÜSAKOLLA POLEERITUD

3.906.60 sis. KM