POOD

LAPIS LAZULI KUUL – 4cm

Lapsi lazuli ehk lasuriit kuul diameetriga 4cm suurendab sinu kodus Feng Shuid. Lapis lazuli on eriti kõrge vibratsioonisageduse väekivi. Ta suurendab sinu väge ja võimeid. Ta toob meditatsiooni ajal sinu mõtetesse selguse. Ta on sinu mõistuse hääl! Lapis lazuli ehk lasuriit on sõpruse kivi, mis hoiab sõprussuhteid ja lahendab tekkinud konflikte. Kivi sobib hästi kolmanda silma avamiseks ja kõritšakra tasakaalustamiseks.

Eriti tõhus kivi peavalude vastu võitlemiseks ning sisemiste pingete vabastamiseks. Lapis lazuli on parim vererõhu alandaja.

Lapis lazuli on pikka aega olnud üks inimkonna ihaldatumaid kive. Seda on kasutatud tuhandeid aastaid tagasi taeva, jumalikkuse, tarkuse ja tõe sümbolina.

Lapis, mis on võimas kristall kõrgema meele aktiveerimiseks, intellektuaalsete võimete, tarkuse, probleemide lahendamise ja loovuse suurendamiseks, stimuleerib teadmiste, tõe, mõistmise soovi ja aitab õppimisprotsessis. See on suurepärane mälu parandamiseks.

Kolmanda silma tšakra avaja lapis lazuli ühendab füüsilise ja taevase kuningriigi, pakkudes tarkust müstilistesse valdkondadesse, parandades meie psüühhilisi võimeid ja ühendades vaimsete eestkostjatega. See kuninglik sinine kivi on kasulik tööriist meie vaimsel teekonnal.

Lapis lazuli aitab sul ennast sõnaosavalt väljendada. Kui sul on raskusi õigel hetkel vajalike sõnade leidmisega, on lapsi lazuli just sulle. Toetab neid, kes räägivad või esinevad palju, aitab see ka juhtivatel positsioonidel olevatel inimestel valguse kätte saada ja oma võimu õiglaselt kasutada.

See on üks võimsamaid kive kurgutšakra avamiseks, tervendamiseks ja aktiveerimiseks. Tõe kivina julgustab ta vaimu ausust kõigis suhtlusvormides. Seda on pikka aega kasutatud edu, tunnustuse ja kuulsuse saavutamiseks.

Mõtte selgus Sõnaosavus Edukus Ühendus kõrgemate jõududega Vaimne teadlikkus Peavalu leevendus

Kuuli läbimõõt: 4cm

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

 

Bränd

LAPIS LAZULI KUUL – 4cm

Lapsi lazuli kuulid tõstavad kodu feng shuid.

Mõtte selgus Sõnaosavus Edukus Ühendus kõrgemate jõududega Sõprus Peavalu leevendus

EAN: 8720088296875

Kuuli läbimõõt: 4cm

Puhasta oma kodu negatiivsest energiast Palo Santo puu pirruga ning lase Lapiz Lasulil see täita uue positiivse energiaga.

34.80 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

Lapis lazuli kuul 4cm + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK + KRISTALLKUULI HOIDJA
: 37.78