POOD

LEOPARD-JASPIS POLEERITUD

Leopard-jaspis (poleeritud) on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest ja toetab stressirohketel aegadel. Parim ka taskus kandmiseks. Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu. Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, kuna tasaskaalustab ka inimestevahelisi suhteid. Jaspise tasakaalustav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Ta sobib hästi neile, kes otsivad oma kohta elus ja tahavad kindlalt maa peal seista. See kivi soodustab kiiret mõttetegevust, mõjud hästi teie organisatoorsetele võimetele ja ettenägemisvõimele uute projektide algatamisel, samuti ergutab kujutlusvõimet ning aitab teie ideedel realiseeruda.

Leopard-jaspis aitab tuua edu nii elus kui äris ja luua visioone. Leopard-jaspis on tõhus kaitsekivi, eriti meditatiivsete rännakute ajal. Aitab luua ühendust iseenda väeloomaga. Kehast mürkide eemaldaja. Tõhus abivahend enesetervendamisel. Kaitseb ka kolmandat silma ja tugevdab ühendust Emakese Maaga.

Päritoluriik: Mehhiko

EAN: 5056368313875
Valiku teisi imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.
Suurus

1,5-2,5cm, 3-4cm

LEOPARD-JASPIS POLEERITUD

Kaitse Toetus Tervenemine Tasakaal

Leopard-jaspis (poleeritud) on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest ja toetab stressirohketel aegadel. Parim ka taskus kandmiseks. Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu. Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, kuna tasaskaalustab ka inimestevahelisi suhteid. Jaspise tasakaalustav energia aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale.

0.500.80 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

LEOPARD-JASPIS POLEERITUD + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 1.79