POOD

VIKERKAARE OBSIDIAAN – NAUDINGUTE KIVI

Vikerkaare obsidiaan “Naudingute kivi” on tuntud naudingukivina, kuna see hõlbustab elu nautimist ja tänutunnet. Loob positiivse meeleolu. Vikerkaare obsidiaan aitab sul leida lahendusi suhteprobleemide lahendamisel. Tal on samad omadused, kui obsidiaanil, ent leebem mõju.

Väidetavalt suudab obsidiaan leevendada depressiooni, stressi, meeleheidet, meeleolumuutusi ja halvavaid hirme. Kui soovite puhastusprotsessile õrnemat lähenemist, on vikerkaare obsidiaan parem valik. See pakub sarnaseid kaitsetasemeid, kuid selle energia pole nii intensiivne. Vikerkaare obsidiaan on leebematoimeline kaitsekivi kivi neile, kes kannatavad meeleheite käes, ja stimuleerib eneseusku ja -väärikust isegi siis, kui olete emotsionaalses madalpunktis.

Vikerkaare obsidiaan moodustab suurema osa sellest kaunist käevõrust. See on maanduskivi, mis kinnitab teid praeguse hetke külge ja annab teile võimaluse tunda iga mööduva sekundi energiat. Tundlikke kaitsev vikerkaare obsidiaan propageerib armastust, rõõmu ja rahu kõigi jaoks.

Päritolu: Mehhiko

Vali kivi suurus:

2cm

3cm

4cm

EAN: 8720512973433
Valiku teisi imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/.

 

Bränd

Suurus

2cm, 3cm, 4cm

VIKERKAARE OBSIDIAAN – NAUDINGUTE KIVI

Positiivsed muutused  Armastus Sisemine rahu  Tasakaal 

Vikerkaare obsidiaani tuntakse naudingukivina, kuna see hõlbustab elu nautimist ja tänutunnet.  Loob positiivse meeleolu. Vikerkaare obsidiaan aitab sul leida lahendusi suhteprobleemide lahendamisel.  Tal on samad omadused, kui obsidiaanil, ent leebem mõju. Vikerkaare obsidiaan on leebematoimeline kaitsekivi kivi neile, kes kannatavad meeleheite käes. Ta stimuleerib eneseusku ja -väärikust isegi siis, kui olete emotsionaalses madalpunktis.

2.104.30 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

VIKERKAARE OBSIDIAAN- NAUDINGUTE KIVI + PUHASTAV SININE SALVEI TÕRVIK 14cm
: 12.00