POOD

MÄEKRISTALL TULUKESED

Mäekristall tulukesed toovad armastuse positiivseid vibratsioone ning hubast valgust sinu koju. Loodus ning tehnoloogia on oma jõud ühendanud ning loonud midagi erilist. Led valgusketi pikkus on 227cm. Torka valgusriba USB otsik adapterisse ja naudi.

Mäekristall tulukesed Omadused:

  • pikkus 227cm
  • EAN/ SKU: 5056368333651
  • Brand: AWG
  • kristall: mäekristall

Mäekristall kvartsist lähemalt:

 

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. Mäekristall kaelaripats aitab sul võidelda väsimuse vastu. Kui sa tunned, et energia on kusagile ära kadunud, siis mäekristall aitab sul ennast uuest laadida. Tänu oma unikaalsele struktuurile reguleerib, vabastab, talletab ja neelab ta energiat ja vabastab hästi blokeeringuid. Seda on isegi mõõdetud ja tõestatud, et mäekristalli käes hoidmine tugevndab inimese auravälja. Terviklik, tugev aura toob sinu ellu rõõmu, energiat, rahu.

Mäekristall on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat.

MÄEKRISTALL TULUKESED

18.35 sis. KM

1 laos

Kategooriad: , Silt: