POOD

MALA KEE – HEMATIIT

Mala kee- Hematiit on julguse ja sihikindluse kivi. Tasakaalustab mees-nais energiaid, vererõhku ning on hea vereloome-kivi tänu oma kõrgele rauasisaldusele. Hematiit on ka kaitsekristall, mis aitab sul vabaneda stressist ja muremõtetest ning negatiivsusest. On hea peavalude ja migreeni puhul. Hematiit aitab ka inimesi, kel vererõhuga probleemid. Hematiidil on oskus hoida kandjast eemal inimesed, kes ei pea meie ellu kuuluma, sõbrad, kes meelitavad libedale teele. Hematiit sobib hästi ka õpilastele-tudengitele, aidates taas õppimist edendada ja suurendada huvi selle vastu.


• kanna kaasas, et olla kaitstud
• aseta autosse kaitsetalismaniks
• aseta kodu välisukse juurde (sissepoole ja peitu) 3 hematiidi kristalli, et jätta võõrad energiad ja võõrad mured kodust eemale
• anna kivike koolilapsele (kotti, pinalisse), et maandada tema stressi

Ära puhasta teda vee ja soolaga, kuna kivi pragudesse tekib rooste.

Päritoluriik: Brasiilia

Loe, kuidas oma kristallide eest hoolt kanda, neid puhastada ja laadida ehk väestada

Palve Mala või helmed kasutavad tavaliselt budistid kogu maailmas –  eriti Tiibetis, Nepalis ja Indias. Neid kasutatakse mediteerimiseks, mantrate lugemiseks ja kummardamiseks.

Kaal: 150g

EAN: 8719075395561

Pärli suurus: 7mm, 108 pärli, kee pikkus 38,5cm

Kogu valiku mala keesid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

MALA KEE – HEMATIIT

Hematiit on ka kaitsekristall, mis aitab sul vabaneda stressist ja muremõtetest ning negatiivsusest. On hea peavalude ja migreeni puhul. Hematiit aitab ka inimesi, kel vererõhuga probleemid. Hematiidil on oskus hoida kandjast eemal inimesed, kes ei pea meie ellu kuuluma, sõbrad, kes meelitavad libedale teele.

30.79 sis. KM

1 laos