POOD

SELENIIT SÜDA KAELARIPATS

Seleniit süda kaelaripats on kaitsja ning helguse ja selguse tooja meie meeltesse. Kanna südamekujulist ripatsit kaelas. Ta toob sügava rahu hinge ning vabastab hirmudest. Seleniit on Inglite ja teispoolsusest sõnumite tooja ja vahendaja. Seleniidi omadus on ümbritsevat puhastada ja anda ka uut puhast energiat. Seleniit on üks parimaid ruumi energiate puhastajaid, sageduse tõstja, kaitsja ja kristallimandala generaatorkristall.

Seleniit on suurepärane kristall kodu kaitsmiseks, sooja õhkkonna loomiseks ja hea une soodustamiseks. Samuti sobib see kõrge vibratsiooniga kristall väga hästi lastele. Seleniiti võiksid enda lähedal hoida ka kõik need, kes soovivad oma hingejuhendajatega ühendust saada.

Ära pese seleniiti veega.

EAN: 8719172832051

Mõõdud:  3x3cm

Kett ei ole komplektis kaasas.

Valiku teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Bränd

SELENIIT SÜDA KAELARIPATS

Seleniit on kaitsja ning helguse ja selguse tooja meie meeltesse. Kanna südamekujulist ripatsit kaelas. Ta toob sügava rahu hinge ning vabastab hirmudest. Seleniit on inglite ja teispoolsusest sõnumite tooja ja vahendaja. Seleniidi omadus on ümbritsevat puhastada ja anda ka uut puhast energiat. Seleniit on üks parimaid ruumi energiate puhastajaid, sageduse tõstja, kaitsja ja kristallimandala generaatorkristall.

Aura puhastus Ühendus inglitega Tasakaal Menstruatsiooni valud Stressi leevendus Kaitse ♥

7.90 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

SELENIIT SÜDA KAELARIPATS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 9.79