POOD

MARACAS ENERGIAID KORRASTAV KÕRISTI

MARACAS ENERGIAID KORRASTAV KÕRISTI 21x6cm. Kas otsid võimsat vahendit, mis aitaks sul spirituaalsete rituaalide käigus puhastada ja tasakaalustada energiat enda ümber? Siis Maracas Rattle ehk kõristi on just selleks otstarbeks loodud! Selle ainulaadse tööriista abil saad avada ukse kõrgematele dimensioonidele ja luua sidemeid loodusjõududega.

Maracas Rattle kõristi on loodud ühenduse loomiseks vaimse maailmaga ning energia voogude suunamiseks ja suurendamiseks. Kasutades seda rituaalides, saad kogeda sügavat ühendust looduse ja kosmiliste jõududega.

Maracas Rattle kõristi on valmistatud kvaliteetsetest looduslikest materjalidest. Iga rattle on käsitööna valmistatud, hoolikalt kujundatud ja puhastatud, et olla valmis teie spirituaalseteks seanssideks.

Olgu sinu eesmärgiks negatiivse energia eemaldamine, ruumi puhastamine või lihtsalt sisemise rahu leidmine, Maracas Rattle on usaldusväärne kaaslane sinu rituaalides. Tõsta see oma kätesse, lase selle helidel juhtida sind teekonnal tervikliku tasakaalu ja harmoonia poole.

  • EAN/ SKU: 5056368326059.
  • Päritolu: India

 

MARACAS ENERGIAID KORRASTAV KÕRISTI

8.60 sis. KM

1 laos