POOD

KAITSE JA PUHASTUS – MÄEKRISTALLI GEOOD M

Mäekristall geoodi mõõdud on ca üks pool 7-9 cm ja kõrgus ca 3-4 cm, kaal ca 300g. Geood on väga tervendav ja kaitsev kristall, positiivse energia tootja ja võimendi. Aseta mäekristalli geood hematiidi kõrvale. Koos hematiidiga annab mäekristall eriti tugeva kodu kaitse ja hoiab negatiivse energia eemal. Eriti rahustavalt mõjub laste magamistoas. 

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mistahes seisundi jaoks. See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Mäekristalliga väestatud vesi on puhastava ja tasakaalustava toimega. Sobib hästi detox kuuri tegemiseks ja kaalulangetuseks.

Iga kristall on käsitsi valmistatud naturaalsetest kristallidest, mis on moodustunud miljonite aastate jooksul ja seetõttu on iga kivi omanäoline. See tähendab ka seda, et iga meie müüdav kristall on täiesti ainulaadne ja võib seetõttu veidi erineda piltidel olevast.

Mäekristalli on kõige parem puhastada heliga, näiteks tingshadega. Toorkivi kasutatakse kristalliteraapias kristallimaatriksite tegemiseks keha peal, ümber ning ruumis. Mäekristallist maatriks sobib hästi ka kodu energiate puhastamiseks ja väestamiseks. Selleks on vaja 4-6 mäekristalli toorkivi, keskele mäekristallist kuul või kobar.

Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu sobib toetuseks nii töö tegmisel kui ka õppimisel.
Kasutatud on mäekristalli juba tuhandeid aastaid energia võimendamiseks kuna tema kristallselge energia mõjub puhastavalt kõikidele tšakratele.
Ta tasakaalustab ja puhastab aurat ning rahustab kogu närvisüsteemi, annab jõudu ja vitaalsust. Puhastab nii kodu- kui ka töökeskkonda, kõrvaldab sealt segavaid energiaid ning kiirgab välja rahu.

Mäekristalli Energiakeskused: kroontšakra, kõik energiakeskused
Näärmed: käbinääre, niisamuti kõik teised näärmed
Planeet: Maa, Päike, Veenus
Element: tuli, vesi
Värv: läbipaistev
Tähemärk, sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

EAN: 8719172832075

KAITSE JA PUHASTUS – MÄEKRISTALLI GEOOD M

Aura puhastus Universaalne tervendaja Tasakaal Kodu puhastus  ja kaitse Stressi leevendus ♥ 

Geood on väga tervendav ja kaitsev kristall, positiivse energia tootja ja võimendi. Aseta mäekristalli geood hematiidi kõrvale. Koos hematiidiga annab mäekristall eriti tugeva kaitse ja hoiab negatiivse energia eemal. Eriti rahustavalt mõjub laste magamistoas. 

Tähemärk, sodiaagimärk: Kalad, Lõvi, Kaljukits

 

Original price was: €19.50.Current price is: €16.34. sis. KM

Laost otsas