POOD

NEGATIIVSE ENERGIA KAITSE – PÜRIIT KÄEKETT

Negatiivse energia kaitse – püriit käekett loob kandja ümber just nagu energiakilbi, mis tõkestab negatiivsed energiad ja saasteained kõikidel tasanditel. Ta toob sinu ellu tasakaalu ratsionaalse mõtlemise ning tunnete vahel. Ta tugevdab eneseusku ja julgust, et saad raskuste ja väljakutsetega hakkama.  Püriit on väga tugeva toimega ning tunned tema energiat koheselt.

Püriit aitab kaitsta kurja silma eest, kurjuse eest ning saata ärasõnumise sinna tagasi, kust see tuli.

Püriit on rikkuse ja külluse kivi. Ta soodustab majanduslikku õnne ja ärilist edu. Püriit on nagu varakambri valvur, mis aitab sul hoida kõike seda, mille oled loonud ja saavutanud.

Emotsionaalsel tasandil toob püriit kandja välja melanhoolia hoogudest ning sügavast meeleheitest. Püriit aitab näha valgust ka kõige pimedamas tunnelis. Ta energiseerib füüsilist keha ja aitab üle saada väsimusest.

Füüsilisel tasandil on püriit abiks neerukivide ja muude neeruprobleemide puhul.

Vaimsel tasandil on püriit julguse, kartmatuse ja enesekindluse arendaja, soodustab sisemise rahu seisundit, leevendab stressi ja ärevust, toob välja varjatud anded ja avab seni kasutamata potentsiaali, teeb meele selgeks ja ergutab ajutegevust, tasakaalustab ajupoolkerasid, tugevdab mehelikku energiat, abiks meestele, kes tunnevad end kõrvalejäetuna ja nõrgana ning abiks naistele, kes tunnevad alaväärsust ja ei ole kontaktis oma meheliku poolega, parandab õppimisvõimet.

Püriiti on kasutatud aasta sadu ennustamisel. Ta aitab luua sidet teispoolsusega.

Energiakeskused: päikesepõimik

Näärmed: kõhunääre ehk pankreas

Tähemärk: Lõvi

Planeet: Päike

Element: tuli

Värv: kuldne, messingkollane, kollane või hall

EAN/SKU: 8718657465531

 

NEGATIIVSE ENERGIA KAITSE – PÜRIIT KÄEKETT

Kurja kaitse Rikkus Neerude tervenemine Melanhoolia kaitse

EAN: 8718657465531

Pärli suurus: 8mm

Kaal: 30g

Original price was: €16.58.Current price is: €14.58. sis. KM

1 laos