POOD

NEITSI – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Neitsi – kristallide komplekt. Neitsid on ühed parimad peokaaslased ja humoristid kogu universumis. Kogu oma pedantsusele, süsteemsusele ja organiseeritusele vaatamata on Neitsid kõike muud kui kuivikud. Neitsile meeldib mõelda, valmistuda, protsesse jälgida ja kaardistada. Kui nad seda teha ei saa, lähevad nad stressi, aga kui lasta neil omas tempos mõelda ja toimetada, on nad stressivabad ja rõõmsad. Kõige rohkem maailmas ajab Neitsit närvi see, kui keegi või miski tahab tema üle domineerida. Siis ei saa ta siis asju „oma plaani järgi“ teha ning tema elust kaob stabiilsuse tunne. Tänu analüütilisusele on Neitsi väga hea nõuandja. Ta suudab rahulikult näha iga konflikti mõlemat poolt, leida objektiivse tõe või probleemi lahenduse. Seetõttu on ta tavaliselt kõigi lemmikkolleeg – just Neitsi juures käiakse nõu küsimas. Ainus olukord, kus Neitsi takka üles lööb, on see, kui tal tuleb korduvalt tegeleda lollustega – siis kipub Neitsi lõpuks liiga otse ütlema ja võib sellega vahel teisi tahtmatult solvata.

Sodaliit toetab eneseväljendamist ja kompromisside leidmist. Sodaliit asetatuna kolmandale silmale aitab võimendada intuitsioonil. Kivi on hea stressirohketel aegadel. Rahustab ülitundlikkust, toob sisemise rahu ja aitab mõista endas toimuvat. Aitab ära tunda ja arendada inimese sünnipäraseid andeid.

VEEL:

Amasoniit võimaldab kontakti saada oma tõelise Minaga. Ta toob sinu ellu enesekindluse. Sa tead, kes sa oled ja mida sa tegema pead. Ta on ka truuduse kristall, mis teeb temast armastajate lemmiku. Side ja usaldus kallimate vahel tugevneb. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades.

Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi tänu oma imeilusale värvile. Amasoniit tasakaalustab mees-nais energiat, suurendab isiklikku väge ja identiteeti. Amasoniit on südame- ja kurgutšakra kivi. Ta on tõe ja julguse kivi, andes jõudu elada kartmata teiste arvamust. Aitab kõrva- ning- ja kurguprobleemide korral ning tugevndab närvisüsteemi.

Kollane japsis toob sinu ellu rõõmu, jõudu ja positiivsust. Kaitseb lapsi kukkumiste eest. Kollane jaspis on allergiavastase, immuunsüsteemi ergutava ja elujõudu suurendava toimega. Ta parandab ka haistmismeelt ja tugevdab neerude ning sapipõie talitlust. Jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda alati vahetus kokkupuutes nahaga.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

NEITSI – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Jõud Ensekindlus Meelerahu

 

8.50 sis. KM

9 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

NEITSI - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99