POOD

OBELISK AMASONIIT

Amasoniit saa kontakti oma tõelise Minaga. Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi tänu oma imeilusale värvile. Amasoniit tasakaalustab mees-nais energiat, suurendab isiklikku väge ja identiteeti. Amasoniit on südame- ja kurgutšakra kivi. Ta on tõe ja julguse kivi, andes jõudu elada kartmata teiste arvamust. Aitab kõrva- ning- ja kurguprobleemide korral ning tugevndab närvisüsteemi.

Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades. Amasoniit päästab valla keelepaelad ning annab julguse rääkida oma tõde – teisisõnu puudutada teemasid, mida on pikalt vaka all hoitud. Olles tugevalt seotud kurgutšakraga, aitab see kristall väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. Ta aitab ka paremini mõista tundeid ning vabaneda meid ja teisi kahjustavatest hoiakutest. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani. Amasoniit sümboliseerib ka tõde, avameelsust ja siirust. Samuti soodustab selle kristalli kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Tema roheline värvus muudab meeleolu rõõmsamaks, suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust. Muuhulgas on ta ka õnnekivi.

Amasoniit aitab leevendada peavalu ning rahustab närvisüsteemi. Kurgutšakra kristallina on ta hea abivahend külmetushaiguste ravimisel.

Obelisk koondab kristalli energia ja kiirgab ülevalt välja. Väiksemaid obeliske saab hoida nagu võlukeppi ja kasutada energia suunamiseks kindlasse kehaosasse, ruumi, tööruumi.

EAN: 8720088298565

Suurus: ca 7,5-10cm.

Obeliski ajalugu ja tähendus

Vana-Egiptuse obeliskid kujutasid benbenit, ürgset küngast, millel seisis jumal Atum maailma loomisel. Sellisena seostati neid benu linnuga, Kreeka fööniksi eelkäijaga Egiptusest. Mõnede Egiptuse müütide järgi oli benulind esimene elusolend, kelle hüüd äratas loomingu ja pani elu käima. Lind oli seotud hommikutähe ja iga päeva uuenemisega, kuid oli ka maailmalõpu märk – samamoodi nagu lind oli hüüdnud, et alustada loomingulist tsüklit, kõlas ta uuesti, et anda märku selle lõppemisest.

VANASE EGIPTUSE OBELISKID ESINDASID BENBENI, ÜRGIST KÜNGAST, MIL SEISIS MAAILMA LOOMIS JUMAL ATUM.
Egiptlased uskusid, et saabub päev, mil jumalad surevad ja kõik naasevad ürgse kaose ühtsuse juurde. Benu lind ei valiks seda eesmärki ise, vaid talle annaks vihje päikesejumal Ra, keda omakorda oleks teavitanud jumal Thoth, inimeste ja jumalate ülestähenduste hoidja. Benu lind oli siiski peamiselt seotud Ra-ga (hiljem Amun ja Amun-Ra) ning valguse ja eluga.

 

 

Bränd

OBELISK AMASONIIT

Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades. Amasoniit päästab valla keelepaelad ning annab julguse rääkida oma tõde – teisisõnu puudutada teemasid, mida on pikalt vaka all hoitud.

 Julgus  Armastus  Enesehinnang  Üksindustunne  Õnne tunne  Sõnaosavus 

21.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

OBELISK -AMASONIIT + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK + KRISTALLI HOIUKOTT- ELULILL
: 29.39