POOD

OBELISK – MÄEKRISTALL

Obelisk mäekristall – imeline täiendus sinu obeliskide kogumisse. Obelisk suurendab ruumi feng shuid. Mäekristall on võimas puhastav kristall, mis tasakaalustab aurat, vaimset ja füüsilist keha. Mäekristall on kõikide tšakrate avamiseks ja tasakaalustamiseks suurepärane kivi. Teda on kerge programmeerida ja läbi tema erinevat infot kanaldada (tervendav energia, taotlused, unistused jne). 

Mäekristall

Mäekristall on tuntud kui “meistertervendaja” ja seda saab programmeerida ja kasutada mis tahes seisundi jaoks. See on ideaalne kristall mediteerimiseks ja vaimse teadlikkuse tugevdamiseks ning äärmiselt võimas tervendav tööriist ja energiavõimendi. Mäekristall harmoniseerib kõiki seitset tšakrat ning tasakaalustab, joondab ja puhastab aurat. Mäekristalliga väestatud vesi on puhastava ja tasakaalustava toimega. Sobib hästi detox kuuri tegemiseks ja kaalulangetuseks.

Suurus: ca 7,5-10cm

Valiku teisi obeliske leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/obeliskid-ja-puramiidid/http://www.wikipedia.com.

OBELISK – MÄEKRISTALL

Obelisk suurendab ruumi feng shuid. Mäekristall on võimas puhastav kristall, mis tasakaalustab aurat, vaimset ja füüsilist keha. Mäekristall on kõikide tšakrate avamiseks ja tasakaalustamiseks suurepärane kivi. Teda on kerge programmeerida ja läbi tema erinevat infot kanaldada (tervendav energia, taotlused, unistused jne). 
Suurus: ± 7.5-10
Kaal: 48g
EAN: 8718657465579

35.00 sis. KM

1 laos