POOD

OUIJA LAUD – ALTARI RIIE

Ouija laud – altari riie just Sinule! OUIJA laud aitab luua ühenduse teispoolsusega. Puuvillasele kangale on trükitud kaasaegne kõnetahvli kujundus. See meeleolukas ja vaimudest inspireeritud stiil sobib suurepäraselt võimsate rituaalide tegemiseks ja püha altariruumi loomiseks.

Ärata endas maagia!

Ouija lauda kasutatakse kontakteerumiseks vaimude ja teispoolsusega.

Mis on OUIJA laud?

– tahvel, millel on kujutatud tähed, numbrid ja muud märgid. Selle peal liigub planšett, liigutatav osuti või ümberpööratud klaas. Tahvel loodi selleks, et leida spirituaalsel seansil ühendust teispoolsusega ja saada otsitud küsimustele vastuseid. OUIJA laud on üks automaatkirjutuse vormidest, mille juured ulatuvad umbes 900 aasta tagusesse Hiinasse. Ühendatakse mitme inimese psüühiline energia, mille eesmärgiks on kutsuda kohale hingede maailma esindajaid. Viimasteks on meie hulgast lahkunud lähedaste hinged ja ka inglid ning deemonid.

Valiku meie teisi tooteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/ennustamine/.

OUIJA LAUD – ALTARI RIIE

OUIJA laud aitab luua ühenduse teispoolsusega. Puuvillasele kangale on trükitud kaasaegne kõnetahvli kujundus. See meeleolukas ja vaimudest inspireeritud stiil sobib suurepäraselt võimsate rituaalide tegemiseks ja püha altariruumi loomiseks.

Ouijalaud ei ole mänguasi!

EAN: 5056131109513

Materjal: puuvill

Suurus: 70cm x 70cm x 0.1cm

Kaal: 60g

19.00 sis. KM

1 laos