POOD

PENTAGRAM – KOONUSVIIRUKI ALUS

“Pentagram” koonusviiruki alus. Sellel lihtsal puidust viirukihoidjal on välja lõigatud pentagramm, mille keskel on ala viirukikoonuste põletamiseks. 10,5 cm läbimõõduga. 

Mis on viiruk?

Viiruk on aine, mida põletatakse meeldiva lõhna saamiseks. Tegelikult on sõna “viiruk tuletatud ladinakeelsest sõnast “põlema”.

Viiruk on olnud iidsetest aegadest – seda kasutati religioossetes rituaalides Vana-Egiptuses, Babülonis ja Kreekas. Sajandite jooksul ja tänapäevani on inimesed kogu maailmas kasutanud viirukit erinevatel põhjustel, sealhulgas:

  • kurjade vaimude peletamiseks
  • endaga kontaki saamiseks (meditatsioon, jooga)
  • meeldiva lõhna saamiseks
  • ruumi või enese energeetiliseks puhastamiseks

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi koonusviirukialuseid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

PENTAGRAM – KOONUSVIIRUKI ALUS

Sellel lihtsal puidust viirukihoidjal on välja lõigatud pentagramm, mille keskel on ala viirukikoonuste põletamiseks. 10,5 cm läbimõõduga.

EAN: 5056131113275

Suurus: 10.5cm x 10.5cm x 1cm

4.50 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PENTAGRAM- KOONUSVIIRUKI ALUS + VALGE SALVEI KOONUSVIIRUK 24TK
: 9.40