POOD

LUUKEREPEA AROOMILAMP – VALGE

“Luukerepea” aroomilamp (valge) on valmistatud keraamikast. Kasuta koos teeküünla ja oma lemmiku eeterliku õliga. Täida oma kodu eeterlike õlide maagilise aroomiga.

Kuidas luukerepea aroomilampi kasutada:

Eeterlike õlide puhul tuleb aroomilampi asetada küünal, küünla kohal olev anum täita veega, kuhu omakorda tilgutada 4–7 tilka aroomiõli. Küünlaleek soojendab anumat ja peagi täitub ruum soovitud lõhna või lõhnade seguga. Selline segu lõhnab kõige intensiivsemalt kuni neli nädalat pärast valmistamist. Kasutusaega pikendab tunduvalt paari tilga eeterliku õli lisamine ja aeg-ajalt segamine.

Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis aseta aroomlamp mõneks ajaks jääkabrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. Aroomivaha eritab aroomi ca 8 tundi.

Valiku meie teisi aroomilampe leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/aroomilambid/.

LUUKEREPEA AROOMILAMP – VALGE

Luukerepea aroomilamp on valmistatud keraamikast. Kasuta koos teeküünla ja oma lemmiku eeterliku õliga. Täida oma kodu eeterlike õlide maagilise aroomiga.

EAN: 5056131113152

Suurus: 11cm x 13cm x 12cm

Kaal: 387g

19.99 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

LUUKEREPEA AROOMILAMP-VALGE + ANCIENT SIDRUNHEIN AROOMIÕLI 10ML
: 24.19
Kategooria: Sildid: ,