POOD

PUNANE JASPIS KRISTALLIPUU – 160 KIVI

Punane jaspis kristallipuu 160 kivi annab elujõudu ja suurendab energiat. Japsis on tugev maanduskivi, mis aitab sul hoida ühendust maaga ja võimendab kohaolutunnet, taastab tervist. Punane jaspisi on väga hea seksuaaltšakra tasakaalustaja. Üks parimaid tervise kristalle. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Neelab väga kiirelt negatiivset energiat ja viha, mistõttu aitab tasakaalustada oma emotsioone. Suurendab turvatunnet. Annab sisemist rahu, väge, elujõudu ja kindlustunnet.

Jaspis kannab endas ürgemaduse energiat. Aitab vabaneda menstruaalvaludest. Punane japsis loob stabiilsust ja kaitset ning toob sulle rahuenergiaid rasketesse ja ohtlikesse olukoradesse. Ta neealab endasse negatiivseid energiaid ja samuti saadab negatiivsed energiad tagasi nende saatjale. Kui sinu kodus on varem elanud palju inimesi, kelle energia on sinna maha jäänud, siis too punane jaspis koju. Punane jaspis aitab seda vana ja võõrast energiat kokku korjata. Punane jaspis on emaduse kristall ning seetõttu on seotud ka kõige sellega, mille oleme oma emadelt saanud ning anname edasi ka oma lastele – eestkätt korduvate mustrite ja uskumuste näol. Punane jaspis aitab seda korduvust mõista ning soovi korral elada õige pisut teisiti kui esivanemad – muuta mustreid ning vabaneda uskumustest, mis ei teeni kõrgemat hüvangut.

Kõrgus 15.5cm

Laius 5cm

Pikkus 4cm

Kaal 300g

EAN 5055796531172

Valiku teisi kauneid ja maagilisi kristallipuid leiad SIIT

 

PUNANE JASPIS KRISTALLIPUU – 160 KIVI

Punane jaspis kristallipuu 160 kivi annab elujõudu ja suurendab energiat. Jaspis kannab endas ürgemaduse energiat. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Neelab väga kiirelt negatiivset energiat ja viha, mistõttu aitab tasakaalustada oma emotsioone. Suurendab turvatunnet. Annab sisemist rahu, väge, elujõudu ja kindlustunnet. 

Original price was: €25.00.Current price is: €17.50. sis. KM

1 laos