POOD

PUNANE JASPIS KUJU KILPKONN

Punane jaspis kuju Kilpkonn kuju äratab sinus sisemise seksapiili. Ta on ülim naiselikkuse kivi. Rasketel aegadel toob ta sulle rahu ja meelekindluse. Punane jaspis neelab negatiivse energia ning maandab selle. Ta hoolitseb sinu suhete eest ning tervendab neid. Pingelistel aegadel täidab jaspis sinu energiasalved uue värske eluenergiaga.

Punane jaspis on üks parimaid tervise kristalle. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Annab elujõudu ja energiat, samuti teotahet. Punane jaspis on väga hea seksuaaltšakra tasakaalustaja.Kanna kivi pükste taskus ja lase kivi avaldada head mõju naiste- ja meesteorganitele ning liigestele. Punane jaspis neelab väga kiirelt negatiivset energiat ja viha, mistõttu aitab tasakaalustada oma emotsioone. Suurendab turvatunnet. Annab sisemist rahu, väge, elujõudu ja kindlustunnet. Jaspis kannab endas ürgemaduse energiat. Aitab vabaneda menstruaalvaludest.

EAN: 8719075398487

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Iga kuju on käsitsi nikerdatud ja unikaalne.

Suurus: pikkus 4cm x laius 2,5cm x kõrgus 2cm

Kaal: 46g

Kurbus Lein Üksindus Ärevus Inglite kaitse

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

PUNANE JASPIS KUJU KILPKONN

Punane jaspis Kassi kuju äratab sinus sisemise seksapiili. Ta on ülim naiselikkuse kivi. Rasketel aegadel toob ta sulle rahu ja meelekindluse. Punane jaspis neelab negatiivse energia ning maandab selle. Ta hoolitseb sinu suhete eest ning tervendab neid. Pingelistel aegadel täidab jaspis sinu energiasalved uue värske eluenergiaga.

♥ Tervis  Energia  Rahu  Tasakaal  Enesekindlus 

Iga kuju on käsitsi nikerdatud ja unikaalne.

Suurus: pikkus 4cm x laius 2,5cm x kõrgus 2cm

 

13.20 sis. KM

2 laos