POOD

PUNANE JASPIS – TUGEV TERVIS

Punane jaspis “Tugev tervis” on üks parimaid tervise kristalle. Aitab tugevdada immuunsust, on hea hingamisteedele ja vereloomele. Annab elujõudu ja energiat, samuti teotahet. Japsis on tugev maanduskivi, mis aitab sul hoida ühendust maaga ja võimendab kohaolutunnet, taastab tervist ja toob elujõudu Punane jaspisi on väga hea seksuaaltšakra tasakaalustaja. Kanna kivi pükste taskus ja lase kivi avaldada head mõju naiste- ja meesteorganitele ning liigestele. Punane jaspis neelab väga kiirelt negatiivset energiat ja viha, mistõttu aitab tasakaalustada oma emotsioone. Suurendab turvatunnet. Annab sisemist rahu, väge, elujõudu ja kindlustunnet. Jaspis kannab endas ürgemaduse energiat. Aitab vabaneda menstruaalvaludest.

Punane japsis loob stabiilsust ja kaitset ning toob sulle rahuenergiaid rasketesse ja ohtlikesse olukoradesse. Ta neealab edasse negatiivseid energiaid ja samuti saadab negatiivsed energiad tagasi nende saatjale. Kanna teda endaga kaasas, kui tunned end misiganes põhjustel ohustatuna – ta kaitseb sind ja aitab hoida su tunded tasakaalus ja kontrolli all.

Kui sinu kodus on varem elanud palju inimesi, kelle energia on sinna maha jäänud, siis too punane jaspis koja. Punane jaspis aitab seda vana ja võõrast energiat kokku korjata. Asete punane jaspis voodis madratsi alla haige koha piirkonda, et saada tervendust.  Kanna kaasas, et suurendada enda energia- ja jõuvarusid. Sobib ka armastuse alusele asetamiseks, et suhted partneriga oleksid ausad ja head. Aseta lapse koolikotti, kui laps kurdab väsimust ning tal on asjade vastu huvipuudus.

Punane jaspis on emaduse kristall ning seetõttu on seotud ka kõige sellega, mille oleme oma emadelt saanud ning anname edasi ka oma lastele – eestkätt korduvate mustrite ja uskumuste näol. Punane jaspis aitab seda korduvust mõista ning soovi korral elada õige pisut teisiti kui esivanemad – muuta mustreid ning vabaneda uskumustest, mis ei teeni kõrgemat hüvangut.

EAN: 8720512971347
Päritoluriik: Brasiilia
Bränd

Suurus

2cm, 3cm, 4cm

PUNANE JASPIS – TUGEV TERVIS

♥ Tervis  Energia ♥ Rahu  Tasakaal ♥ Enesekindlus ♥ Kaitse ♥ Emadus ♥

Vali kivi suurus:

  • 2 x 2cm  
  • 3 x 2cm 
  • 4 x 2cm 

1.753.10 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PUNANE JASPIS-TUGEV TERVIS + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK
: 6.08