POOD

PUNANE PUIDUST VIIRUKIHOIDJA

Kaunis punane puidust viirukihoidja on valmistatud puidust. Sellel kvaliteetsel ja looduslähedasel viirukihoidjal on ümmargune disain. Kaunista oma kodu selle kauni viirukihoidjaga. Mõeldud kasutamiseks viirukitega.

Mis on viiruk?

Viiruk on aine, mida põletatakse meeldiva lõhna saamiseks. Tegelikult on sõna “viiruk” tuletatud ladinakeelsest sõnast “põlema”.

Viiruk on olnud iidsetest aegadest – seda kasutati religioossetes rituaalides Vana-Egiptuses, Babülonis ja Kreekas. Sajandite jooksul ja tänapäevani on inimesed kogu maailmas kasutanud viirukit erinevatel põhjustel, sealhulgas:

  • kurjade vaimude peletamiseks
  • endaga kontaki saamiseks (meditatsioon, jooga)
  • meeldiva lõhna saamiseks
  • ruumi või enese energeetiliseks puhastamiseks

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku teisi puidust viiruhoidjaid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

PUNANE PUIDUST VIIRUKIHOIDJA

Kaunis punast värvi viirukialus on valmistatud puidust. Sellel kvaliteetsel ja looduslähedasel viirukihoidjal on ümmargune disain. Kaunista oma kodu selle kauni viirukihoidjaga. Mõeldud kasutamiseks viirukitega.

EAN: 5056131131521

Suurus: 12.5cm x 12.5cm x0.8cm

2.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PUNANE PUIDUST VIIRUKIHOIDJA + MÜRR VIIRUK TRIBAL SOUL
: 5.70