POOD

AROOMILAMP SAVIST – ELULILL

Aroomilamp “Elulill” on oma savist elulille sümboli ja hämmastava kvaliteedi ning väärtuse tõttu suurepärane kingiidee igaks eriliseks sündmuseks. Suurepärane kasutamiseks eeterlike õlidega. Lambi ilus disain on igas toas väga atraktiivseks kaunistus. Küünlavalgus kumab läbi elulille mustri, luues lõõgastava atmosfääri.

Eeterlike õlide puhul tuleb aroomilampi asetada küünal, küünla kohal olev anum täita veega, kuhu omakorda tilgutada 4–7 tilka aroomiõli. Küünlaleek soojendab anumat ja peagi täitub ruum soovitud lõhna või lõhnade seguga. Selline segu lõhnab kõige intensiivsemalt kuni neli nädalat pärast valmistamist. Kasutusaega pikendab tunduvalt paari tilga eeterliku õli lisamine ja aeg-ajalt segamine.

Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis aseta aroomlamp mõneks ajaks jääkabrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. Aroomivaha eritab aroomi ca 8 tundi.

EAN:8718657467153

Kaal: ca 605g

Suurus: 11x11cm

Valiku teisi imelis aroomilampe leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/aroomilambid/.

Bränd

AROOMILAMP SAVIST – ELULILL

Elulille sümboliga savist aroomilamp on oma hämmastava kvaliteedi ja väärtuse tõttu suurepärane kingiidee igaks eriliseks sündmuseks. Suurepärane kasutamiseks eeterlike õlidega. Lambi ilus disain on igas toas väga atraktiivseks kaunistus. Küünlavalgus kumab läbi elulille mustri, luues lõõgastava atmosfääri.

EAN:8718657467153

Kaal: ca 605g

Suurus: 11x11cm

Leia endale lemmik aroomiõli siit

19.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AROOMILAMP SAVIST - ELULILL + ANCIENT APELSIN AROOMIÕLI 10ML + RAHULIK UNI- EETERLIKE ÕLIDE ROLL-ON + ANCIENT YLANG YLANG AROOMIÕLI 10ML
: 35.60
Kategooria: Silt: