POOD

PÜRIIT KUUBIK- FENG SHUI KODU PUHASTAJA

Püriit kuubik- Feng Shui kodu puhastaja loob enda ümber just nagu energiakilbi, mis tõkestab negatiivsed energiad ja saasteained kõikidel tasanditel. Ta toob sinu ellu tasakaalu ratsionaalse mõtlemise ning tunnete vahel. Ta tugevdab eneseusku ja julgust, et saad raskuste ja väljakutsetega hakkama.  Püriit on väga tugeva toimega ning tunned tema energiat koheselt. Püriit aitab kaitsta kurja silma eest, kurjuse eest ning saata ärasõnumise sinna tagasi, kust see tuli.

Püriit puhastab kodu aura, vabastab ruumid ning seal viibijad negatiivsest energiast, kurbusest ja kurjusest. Ta aktiveerib kodus positiivsed energiavood ning täidab toa rõõmuga.

Aseta püriit oma kodus Feng Shui järgi kõige lõunapoolsemasse tuppa, kui soovid pereliikmetele energiat, aktiivsust ja jõudu tuua. Kodu aknalaual kaitseb püriit negatiivsete energiate sisse voolamise eest.

Püriit on rikkuse ja külluse kivi. Ta soodustab majanduslikku õnne ja ärilist edu. Püriit on nagu varakambri valvur, mis aitab sul hoida kõike seda, mille oled loonud ja saavutanud.

Püriit kaitseb lapse koolikotis teda kiusamise eest.

Emotsionaalsel tasandil toob püriit kandja välja melanhoolia hoogudest ning sügavast meeleheitest. Püriit aitab näha valgust ka kõige pimedamas tunnelis. Ta energiseerib füüsilist keha ja aitab üle saada väsimusest.

Füüsilisel tasandil on püriit abiks neerukivide ja muude neeruprobleemide puhul.

Vaimsel tasandil on püriit julguse, kartmatuse ja enesekindluse arendaja, soodustab sisemise rahu seisundit, leevendab stressi ja ärevust, toob välja varjatud anded ja avab seni kasutamata potentsiaali, teeb meele selgeks ja ergutab ajutegevust, tasakaalustab ajupoolkerasid, tugevdab mehelikku energiat, abiks meestele, kes tunnevad end kõrvalejäetuna ja nõrgana ning abiks naistele, kes tunnevad alaväärsust ja ei ole kontaktis oma meheliku poolega, parandab õppimisvõimet.

Püriiti on kasutatud aasta sadu ennustamisel. Ta aitab luua sidet teispoolsusega.

Energiakeskused: päikesepõimik

Näärmed: kõhunääre ehk pankreas

Tähemärk: Lõvi

Planeet: Päike

Element: tuli

Värv: kuldne, messingkollane, kollane või hall

EAN/SKU: 8718657465043

Kogu valiku teisi kaitsekive leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/kaitse-kristallid/.

Suurus

2cm, 3cm

PÜRIIT KUUBIK- FENG SHUI KODU PUHASTAJA

♥ Kaitse  Energia ♥ Küllus  Puhastus ♥ Enesekindlus ♥ Julgus ♥
Vali püriidi kuubiku suurus:ca 2x2x2cm või 3x3x3cm
EAN: 8718657465043

6.5611.32 sis. KM

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PÜRIIT KUUBIK- FENG SHUI KODU PUHASTAJA + KRISTALLKUULI HOIDJA
: 7.55