POOD

ROOSA KVARTS KAELAKEE PÄIKESERATAS

Roosa kvarts kaelakee Päikeseratas jõuab sinuni ca 45cm pikkuse nahast kaelakee peaelaga. Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja rahu kivi, mis puhastab ja avab südame.  Aitab üle saada murtud südame valust ning tõmbab ligi uue suhte.  Ta eemaldab sinu aurast õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastuse võngetega. Ta toob sulle sisemist rahu, leppimist ja tasakaalu.

Roosakvarts avab kandja südame uutele ja positiivsetele tunnetele. Roosa kvartsi  kristalliga ravitakse muuhulgas ka armukadedust, viljatust ja kibestumust.

Ta aitab sul leida armsama, keda südames hoida ja olla ka ise hoitud. Esita kristallile oma taotlus. Aseta ta seejärel kuuvalgusesse aknalauale laadima. Kasuta roosa kvartsi kristallilaaste oma kritalli altaril, kotikesega kaasas kandmiseks või aseta küünla alusele.

Tooted on KÄSITÖÖNA valminud ja LOODUSLIKUD, seetõttu võivad neil esineda ebakorrapärasused ja valgusefektide tõttu võib värvus veidi erineda pildil olevast.

Valiku meie teisi imelisi ehteid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

Bränd

ROOSA KVARTS KAELAKEE PÄIKESERATAS

Roosa kvarts kaelakee Päikeseratas jõuab sinuni ca 45cm pikkuse nahast kaelakee peaelaga. Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja rahu kivi, mis puhastab ja avab südame.  Aitab üle saada murtud südame valust ning tõmbab ligi uue suhte.  Ta eemaldab sinu aurast õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastuse võngetega. Ta toob sulle sisemist rahu, leppimist ja tasakaalu. Päikeseratta suurus on ca 5cm.

Sõprus ♥ Armastus ♥ Rõõm ♥  Tasakaal Viljakus

Original price was: €15.68.Current price is: €11.40. sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ROOSA KVARTS KAELAKEE PÄIKESERATAS + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 13.29