POOD

ROOSA KVARTS KÄEVÕRU – BUDDHA ARMASTUS

Roosa kvarts käevõru – Buddha Armastus  annab rahu ja avab sind armastusele. Käekett on kaunistatud istuva Buddha ripatsiga ning koosneb 21 roosa kvartsi pärlist.

Pärli suurus: 8mm
EAN: 8719497618484

Mala on hinduistlik ja budistlik tööriist palvetamiseks ja mediteerimiseks. Seda kasutatakse mantrate lugemiseks meditatsiooni ajal. Mantra on sageli sanskriti keelest pärit sõnade kogum, mida korratakse mitu – traditsiooniliselt 108 – korda

Mida toob sinu ellu roosa kvarts?

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist.Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra  roosa kvarts
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

 

 

ROOSA KVARTS KÄEVÕRU – BUDDHA ARMASTUS

Rahu  Armastus Rõõm  Tasakaal ♥ Viljakus 

12.50 sis. KM

1 laos