POOD

SELENIIT TORN – 15cm

Seleniit on üks parimaid kristalle, mida soovitame oma koju soetada. Kui soovite kaitsta oma kodu soovimatute mõjude eest ja tuua sinna hoopis kõrgeid vibratsioone, harmooniat ja rahu, on seleniit just teie kivi.

Leidke oma magamistoas seleniidile koht. Magamistuba on paik, kus me puhkame, armastame ja peegeldame oma sügavaimaid tundeid pärast pikka päeva. Seleniit puhastab ära kõik halva ning tagab magamistoas rahuliku ja kvaliteetse ööune. Seleniit on väga heaks abiliseks, kui Sul või Sinu lapsel on raske õhtuti uinuda. Ta leevendab stressi, tõstab ruumi ja ka seal viibivate inimeste vibratsiooni, peletab eemale muremõtted ning aitab üleväsinud kehal ja meelel puhata. 

Seleniit aitab naist menstruatsiooni valude korral ning leevendab menopausi veavuseid.

Seleniit ei talu enda ümber vett, ega soola ja puhastab end ise. Kui tema värv siiski tuhmub, puhasta seleniiti palo santo suistuga.

Seleniit avab suhluskanali nähtamatu ja nähtava vahel. Lae seleniiti kuuvalguses aknalaual.

 

KUIDAS SELENIITI PUHASTADA JA LAADIDA:

Suitsuga puhastamine
Kristalle on võimalik puhastada ka suitsuga. Selleks sobivad hästi näiteks salvei suits, viirukisuits või pühapuu Palo Santo lõhnapirrud. Veel ka sandli või lavendli põletamisest tekkinud suits. Eestimaistest puudest sobib selleks hästi kadakasuits. Tee kristallide kohal 8-kujulisi ringe ning esita kristallile puhastamise ja laadimise taotlus endale sobival viisil. Pühitse ning soovi korral väesta kristallid.

Pendliga puhastamine
Edukas abimees kristallide puhastamisel. Piisab kui hoiad seda kristallide kohal ning pendel teeb oma töö. Puhastumisel liigub see vastupäeva ja laadimisel päripäeva. Ära katkesta protsessi enne kui pendel on lõpetanud ja sellest märku andnud. Esita kristallile puhastamise ja laadimise taotlus endale sobival viisil. Pühitse ning soovi korral väesta kristallid.

Ära pese seleniiti veega.

Loe täpsemalt, kuidas oma kristalli eest hoolitseda SIIN

KRISTALLIDE LAADIMINE JA PUHASTAMINE

SELENIIT TORN – 15cm

Aura puhastus Ühendus inglitega Tasakaal Menstruatsiooni valud Stressi leevendus Kaitse ♥

EAN: 5055796502653

 

12.90 sis. KM

1 laos