POOD

SÕNN – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Sõnn – kristallide komplekt. Sõnn on äärmiselt kirglik tähtkuju. Teistele oskab ta end tasakaaluka ja rahulikuna näidata, vahel isegi tagasihoidlikuna. Aga Sõnni tunded on äärmiselt tugevad. Ta soovib elada, seigelda, armastada, nautida. Ta on täis edasiviivat energiat ja on väga tahtejõuline tähtkuju. Sõnni üks eluülesandeid on õpetada teistele, kuidas olla rahul sellega, mis parasjagu on – ja kui see on võimatu, siis olukorda ise muuta.

Rahul ja õnnelik on Sõnn siis, kui tema põhivajadused on tagatud – materiaalne kindlus on talle väga oluline. Ta armastab stabiilsust ja järjepidavust, muudatused viivad teda veidi endast välja. Kui Sõnni majapidamises või elus ei ole kõik korras, vajab Sõnn veidi aega endamisi olemiseks, et olukorda analüüsida ning vajalikud muudatused teha.

Aventuriin on edukuse ja külluse kristall. Roheline aventuriin on selle jõukuse kivi populaarseim versioon. Neile, kes soovivad meelitada oma maailma veidi rohkem naiselikku energiat ja võlu, on just roheline aventuriin õige kristall.  Lisaks õnne talismanile on see kivi valmis ka hinge rahustama, sinu energiat tõstma ning hoidma sinu südame avatuna.

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad. Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive. Kanna seda rahakotis või aseta kodus küllusenurka. Küllusenurk on välisuksest vaadatuna vasak tagumine sektor. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul.

VEEL:

Lasuriit on tuntud oma tervendavate ja rahustavate mõjude poolest. Ta toob sinu ellu ülima sügava rahu ja tasakaalu. Lapis lasuli on meelte valgustaja. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kaelaripatsit igapäevaselt, et end ärevuse eest kaitsta. Pidevas kontaktis nahaga saab lasuriit oma maagiat avaldada kogu päeva vältel. Tema lähedal hoidmine või endaga kaasas kandmine parandab vaimset, spirituaalset, füüsilist, psüühilist ja emotsionaalset seisundit. Kanna kivi endaga taskus kaasas või kasuta mediteerimise ajal.

Lasuriit on ka tugev kaitsekristall ja ta sulgeb ligipääsu “kurjale silmale”. Kui sulle meeldib tegeleda ennustamisega, aitab lasuriit sul esivanemate ja inglitega ühendust luua. Lasuriit on väga spirituaalne kristall – ta on ideaalne kaaslane mediteerimiseks ning masenduse leevendamiseks. Lapis lasuli on võimas truuduse kristall, kuna suurendab kandja õrnuse ja läheduse tundeid. Lasuriit on ka tarkuse ja teadlikkuse kristall.  Samuti soosib ta loomingulist väljendust.

Aprikoos ahhaat aitab luua vanemate ja laste vahelisi sidemeid. Hoiab sind pingelisel perioodil tugevana ning aitab raskustest välja tulla. Aprikoosi ahhaat on rahu, enese armastamise, enese aksepteerimise ja tervise hoidmise kristall. Tasakaalustab mees- ja naisenergiaid ning aitab tuua meelerahu. Ta on jõu kivi. Ta aitab leppida olukoradega, mis ei allu meie endi kontrollilee ja leevendab stressi. Ta on väga kaitsev kristall lastele, kaitstes neid kukkumise eest

Mõju tervisele: toetab immuunsüsteemi, maksa ja kõhunääret.

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

 

Bränd

SÕNN – KRISTALLIDE KOMPLEKT

Küllus Rahu Enesearmastus

 

8.50 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

SÕNN - KRISTALLIDE KOMPLEKT + PALO SANTO PUU 20G + KRISTALLI HOIUKOTT- PENDULUM
: 13.99