POOD

ŠUNGIIT RIPATS

Šungiit ripats kaitseb negatiivse energia ja kurja silma eest. Kanna  ripatsit kaelas ning oled hoitud. Šungiit rahustab und, leevendab valu, parandab energiataset ja kaitseb elektromagnetenergia vastu.

Kaelaripatsi läbimõõt on 3cm. Valmistatud looduslikust šungiidist.

EAN: 8720088299456

Toode ei sisalda paela ega ketti.

Šungiidi lugu:

Šungiit tekkis ca 2 miljardit aastat tagasi, kui maailma valitsesid vaid bakterid ja üherakulised organismid. Nende elutegevuse tulemusena võiski tekkida šungiit. Teise versiooni kohaselt on selle kivi teke seotud hiiglasliku meteoriidi kukkumisega Maale ning šungiidid olevat selle meteoriidi jäänused.

Venemaalt Karjalast on pärit kõige kõrgeima kvalifikatsiooniga šungiit. Šungiidil on unikaalsed füüsikalised, keemilised ja tervendavad omadused. Šungiidi põhiline koostisosa on süsinik, mis eluslooduse ja -organismide aluseks. Šungiidis leiduva süsiniku molekulid on aga hoopis uut tüüpi struktuuriga ja neid nimetatakse fullereenideks. Neid peetakse ühtedeks võimsamateks antioksüdantideks, mis kaitsevad inimese keharakke vabade radikaalide kahjulike mõjude eest. 

Valiku meie teisi imelis ripatseid leiate siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaelakeed-ja-ripatsid/.

ŠUNGIIT RIPATS

Šungiit kaitseb negatiivse energia ja kurja silma eest. Kanna  ripatsit kaelas ning oled hoitud. Šungiit rahustab und, leevendab valu, parandab energiataset ja kaitseb elektromagnetenergia vastu.

Kaelaripatsi läbimõõt on 3cm.

Valmistatud looduslikust šungiidist.

EAN: 8720088299456

Toode ei sisalda paela ega ketti.

17.50 sis. KM

1 laos