POOD

TURMALIIN KAELARIPATS – KAITSE

Turmaliin kaelaripats – kaitse, on väga tugev kaitse ja maanduskivi. Maatšakra avaja ning üldine tasakaalustaja. Annab kaitse TV, mobiili ja arvuti elektromagnetkiirguse vastu. Kuigi must turmaliin on väga tugev kaitsekristall, on  ta ometi niivõrd pehme vibratsiooniga, et sobib nii naistele, meestele kui ka lastele. Aitab eemale hoida õnnetusi ja ebaõnne, kadedust ja õelust ning halba soovijaid. Kristall läheb kuumaks, kui inimene, kellega suhtled, ei ole Sinu suhtes aus.

Aitab negatiivseid inimesi ja nn energiavampiire eemale hoida, neil hakkab Sinuga koos olles alati ebamugav ja “äkki” kuskile kiire. Must turmaliin aitab vabastada energiablokaade ning tugevdab aurat, et haigused ligi ei pääseks. Kui aura on nõrk ja kaitseta, siis tulevad haigused füüsilisse kehasse.

Kaitseb elektromagnetvõngetest tuleneva kahjuliku mõju eest, mis põhjustab nt peavalu, närvilisust, meeleolukõikumisi, melanhoolsust jne. Must turmaliin suurendab inimese turvatunnet.

Pista must turmaliin igale pereliikmele tasku, et olla kaitstud. Kodu kaitsmiseks aseta kodu välisuksele 2 kivi. Selliselt hoiad halva energiaga inimesed oma kodust eemal. Kodu jääb avatuks ainult ausatele ja heatahtlikele inimestele.

Ühe kivi suurus ca 2x3cm

EAN: 8718657461236

 

Bränd

TURMALIIN KAELARIPATS – KAITSE

Turmaliini kaelaripats on käsitsi valmistatud. Iga kivi on unikaalne. Suurus ca 2x3cm. Nahaga otseses kokkupuutes on kivi toime kõige tugevam.

Negatiivse energia kaitse ♥ Lein  Üksindus ♥ Ärevus 

3.60 sis. KM

10 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

TURMALIIN KAELARIPATS - KAITSE + KAELAKEE PAEL NAHAST
: 5.49