POOD

UUE SUHTE TOOJA – ROOSA KVARTS SÜDA

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja rahu kivi, mis puhastab ja avab südame. Aitab üle saada murtud südame valust ning tõmbab ligi uue suhte. Ta eemaldab sinu aurast õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastuse võngetega. Ta toob sulle sisemist rahu, leppimist ja tasakaalu.

Esita roosa kvartsi südamele oma toatlus, mida sa soovid, et ta sinu ellu tooks. Lae kivi aknalaul kuu energiaga. Kanna laetud kivi endaga kõikjal kaasas. Roosa kvarts aitab sul armastust leida ning sinu teed ristuvad selle õige inimesega.

EAN: 8719172837483

Suurus: 2,5x2cm

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetaja, loob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

https://kuuvalgus.ee/kristallide-puhastamine/

 

UUE SUHTE TOOJA – ROOSA KVARTS SÜDA

Rahu  Armastus Rõõm  Tasakaal ♥ Viljakus 

Original price was: €10.99.Current price is: €6.99. sis. KM

9 laos