POOD

KAITSEKEE – MUST AHHAAT

Kaitsekee must ahhat koosneb 108 pärlist. Kee kaitseb sind teiste negatiivse energia eest. Kanna ümber käe või kaelas. Ahhaadid on maanduskivid. Nad aitavad kaasa emotsionaalse, füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamisel. Nad harmoniseerivad Yin/Yangi ja positiivseid/negatiivseid energiaid, rahustavad ja toovad selgust ja keskendumist kõikidesse olukordadesse. Ahhaadid ravivad emotsionaalseid traumasid, pakkudes turvatunnet ja lahustades pingeid. Ahhaat suurendab positiivset energiat ja enesekindlust. Ahhaat oskab näidata raskeid olukordi kellegile haiget tegemata. See kivi aitab kaasa emotsionaalsele tasakaalule, pakkudes julgust, tasakaalu, vastupidavust kehale ja vaimule. Ta silub ja stabiliseerib aurat ning aitab parandada sisemist nägemist. Ahhaat aitab saada kontakti oma sisemise minaga. Ta muundab tumedaid emotsioone, nagu armukadedus, kibedus ja solvumine ja soodustab tasakaaluks enese aktsepteerimist ja andestamist. Kui soovid just eelnimetatud, siis see kaitsekee must ahhaat on just sinule!

Palve Mala või helmed kasutavad tavaliselt budistid kogu maailmas – eriti Tiibetis, Nepalis ja Indias. Neid kasutatakse mediteerimiseks, mantrate lugemiseks ja kummardamiseks.

Kaal: 93g

EAN: 8718657466095

Pärli suurus: 8mm, 108 pärli, kee pikkus 35cm

Kogu valiku kaitsekeesid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/.

KAITSEKEE – MUST AHHAAT

Kaitsekee must ahhat koosneb 108 pärlist. Palve kee kaitseb sind teiste negatiivse energia eest. Kanna ümber käe või kaelas. Ahhaadid on maanduskivid. Nad aitavad kaasa emotsionaalse, füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamisel.

♥ Kaitse  Rahu ♥ Maandus  Tasakaal ♥ Armukadedusest ülesaamine  ♥ Julgus ♥

Original price was: €21.50.Current price is: €16.40. sis. KM

1 laos