POOD

AMASONIIT CHIPS 60g

Amasoniit chips 60g abil saad kontakti oma tõelise Minaga. Ta toob sinu ellu enesekindluse. Sa tead, kes sa oled ja mida sa tegema pead. Ta on ka truuduse kristall, mis teeb temast armastajate lemmiku. Side ja usaldus kallimate vahel tugevneb. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades.. Komplektis on 60g chips ehk kristalli laaste. Ühe kristalli mõõdud on 0.5-1,5cm.

Amasoniit on oma nime saanud Amazonase jõe järgi tänu oma imeilusale värvile. Amasoniit tasakaalustab mees-nais energiat, suurendab isiklikku väge ja identiteeti. Amasoniit on südame- ja kurgutšakra kivi. Ta on tõe ja julguse kivi, andes jõudu elada kartmata teiste arvamust.

Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades. Amasoniit päästab valla keelepaelad ning annab julguse rääkida oma tõde – teisisõnu puudutada teemasid, mida on pikalt vaka all hoitud. Olles tugevalt seotud kurgutšakraga, aitab see kristall väljendada kõike, mis on tundeelus oluline. Ta aitab ka paremini mõista tundeid ning vabaneda meid ja teisi kahjustavatest hoiakutest. Puhastades efektiivselt ja leebelt kurgutšakra avab amasoniit tee piiramatu loovuse allikani. Amasoniit sümboliseerib ka tõde, avameelsust ja siirust. Samuti soodustab selle kristalli kandmine selgeltnägemise ja selgeltkuulmise võime arengut. Tema roheline värvus muudab meeleolu rõõmsamaks, suurendab eneseusku ning seeläbi toob kandja ellu ka materiaalset küllust. Muuhulgas on ta ka õnnekivi.

Amasoniit aitab leevendada peavalu ning rahustab närvisüsteemi. Kurgutšakra kristallina on ta hea abivahend külmetushaiguste ravimisel.

Amasoniit aitab kõrva- ning- ja kurguprobleemide korral ning tugevndab närvisüsteemi.

 

EAN/SKU: 8720512976182
Päritoluriik: Brasiilia

Gemstone average sizes: 0.5 to 1.5cm

KOGUS 60G

Kogu valiku meie imelisi kristalle leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/kristallid-taotluse-jargi/. 

Bränd

AMASONIIT CHIPS 60g

Armastus Julgus ♥ Enesehinnang  Õnne tunne ♥ Üksindus ♥ Sõnaosavus ♥ 

Original price was: €3.55.Current price is: €2.90. sis. KM

1 laos