POOD

AMETÜST KÕRVARÕNGAD

Ametüst kõrvarõngad on tõelised iludused, mis toovad sinu ellu tasakaalu, rahu ja harmoonia. Kõrvarõngad on 925 hõbedaga.

Miks kasutada ametüsti?

Imeilus lilla vääriskivi, ametüst toob jõudu, julgust ja rahu. Ametüt on rahustav kivi, mis aitab sul oma loovuse vabastada. Ametüst on suurepärane kingitus kõigile, kes kannatavad ärevuse, meeleoluhäirete ja sõltuvuste käes. Ametüst toob sinu elu vaimse ja füüsilise tasakaalu.

Ametüsti silmad sa inimesel, kes austab nii iseennast ja kui ka teisi, kõike elavat enda ümber. Ta on armastusväärne, usaldab oma intuitsiooni ja oskab elus seda parimal viisil kasutada. Kanna kõrvarõngaid kõrvas ja anna nendele taotlus, mida sa soovid, et nad sinu ellu tooks.

Kui soovid rahuneda, libiseda unistuste lainele ning leida kontakti enda intuitiivsema poolega, on ametüst parim valik kristallide imelises maailmas.

Mida toob sinu ellu ametüst?

Ametüst on tõeline tasakaalu kivi. Ametüst rahustab tugevaid emotsioone ja laseb sul öösiti rahulikult magada. Ametüst aitab unetuse vastu. Pane kivi ööseks oma padja alla.

Ametüst on meie kolmanda silma ja kroontšakra avaja ning tasakaalustaja.  Ametüst aitab mediteerimisel iseendaga kontakti saavutada ning rahustab tugevaid emotsioone ning tasakaalustab vaimset seisundit. Ametüsti kobar või maatriks sobib hästi kodu energiate rahustamiseks ja tasakaalustamiseks.

Ametüst aitab sul võidelda sõltuvustega ning loobuda  pahedest, tugevdades aurat ning muutes inimese otsusekindlamaks. Alkoholi probleemide puhul tuleb kristall asetada selle inimese madratsi või voodi alla. Siis saab kristall öösel inimese auraga tööd teha. Sobib kõikide nende harjumuste puhul, millest inimene soovib loobuda (alkohol, suitsetamine, ebatervislik toitumine jne). Pidevalt ametüsti endaga kandes vabaneb aura pahedest.

Loe, kuidas oma kristalli laadida ja mahalaadida

AMETÜST KÕRVARÕNGAD

Ametüst kõrvarõngad on tõelised iludused, mis toovad sinu ellu tasakaalu, rahu ja harmoonia. Kõrvarõngad on 925 hõbedaga.

Enesekindlus  Sisemine rahu  Tervenemine ♥ Tasakaal Rahulik uni ♥ Vaimne teadlikkus ♥ Stressi leevendus ♥

Pärli suurus: 6mm

Materjal: ametüst, 925 hõbe

EAN: 8719172835724

8.20 sis. KM

2 laos