POOD

ANCIENT BASIILIK AROOMIÕLI 10ML

Ancient basiilik aroomiõli 10ml õli on basiiliku taime lehtedest ja õitsvatest tippudest auru destilleeritud. Seda rohekaskollast karge lõhnaga eeterlikku õli kasutatakse aroomiteraapias sageli meele äratamiseks, närvide rahustamiseks ja mõtte selguse toomiseks. Basiilik pärineb troopilisest Aasiast ja Vaikse ookeani saartelt, kuid nüüdseks kasvatatakse seda kogu Euroopas ja USA-s. See ravimtaim on Indias populaarne ja seda on kasutatud palves ja tervendamises sadu aastaid. Taime lehti näritakse palvetseremooniate raames, neid leotatakse kookosvees või pühas vees, et pärast palveid templites laiali jagada. Neid näritakse kurguvalu ja köha leevendamiseks. Tulasi (basiiliku) lehtedest valmistatud keedist juuakse kurguvalu ja hingamisprobleemide leevendamiseks.

Õli kasulikkus:

Basiiliku õlil on hingamisteedele terapeutiline toime ning seda kasutatakse sageli astma, bronhiidi ja põskkoopapõletike korral. Õli kasutatakse närvihäirete ning stressiga seotud peavalude ja migreeni raviks. Leevendab intellektuaalset väsimust, andes samas selgust ja vaimset jõudu. Väidetavalt leevendab basiiliku õli kõhukinnisust, iiveldust, oksendamist, kõhukrampe ja seda peetakse heaks menstruaalprobleemide korral. Sellest on abi podagra leevendamisel, kuna see aitab vähendada kusihappe sisaldust veres. See on kasulik artriidi korral, värskendab nahka ja ravib putukahammustusi.

Juhised kasutamiseks:

Difuuser/aroomilamp: kasutage kolm kuni neli tilka enda valitud difuuseris.

Paikne kasutamine: kandke üks kuni kaks tilka soovitud alale.

Naha tundlikkuse minimeerimiseks lahjendage õli kookosõliga.

Ettevaatust: Võimalik naha tundlikkus.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kui olete rase, imetate või olete arsti järelevalve all, pidage nõu oma arstiga.

Vältige kokkupuudet silmade, sisekõrva ja tundlike piirkondadega.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi suu kaudu manustamiseks ja seesmiseks manustamiseks.

ANCIENT BASIILIK AROOMIÕLI 10ML

Basiilik on rohekaskollase karge lõhnaga eeterlik õli, mida kasutatakse aroomiteraapias sageli meele äratamiseks, närvide rahustamiseks ja mõtte selguse toomiseks. Leevendab intellektuaalset väsimust, andes samas selgust ja vaimset jõudu. See ravimtaim on Indias populaarne ja seda on kasutatud palves ja tervendamises sadu aastaid.

Ladinakeelne nimi: Ocimum Basilicum

Kasutatud taime osa: õitsev ürt

Allikas: India

Ekstraheerimismeetod: auru destilleerimine

EAN: 5055796528509

5.20 sis. KM

5 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

ANCIENT BASIILIK AROOMIÕLI 10ML + ELUPUU AROOMILAMP
: 17.70
Kategooria: Sildid: ,