POOD

AROOMILAMP ELEVANT

Aroomilamp ELEVANT on valmistatud kseebikivist. Kasuta aroomilampi koos teeküünla ja lemmiku eeterliku õliga. Täida oma kodu eeterlike õlide maagilise aroomiga. Kaunis disain võimaldab küünlavalgusel läbi paista, luues sellega lõõgastava atmosfääri.

EAN/SKU: 5056368329111

Suurus: 10x8cm

Kuidas aroomilampi kasutada:

Eeterlike õlide puhul tuleb aroomilampi asetada küünal, küünla kohal olev anum täita veega, kuhu omakorda tilgutada 4–7 tilka aroomiõli. Küünlaleek soojendab anumat ja peagi täitub ruum soovitud lõhna või lõhnade seguga. Selline segu lõhnab kõige intensiivsemalt kuni neli nädalat pärast valmistamist. Kasutusaega pikendab tunduvalt paari tilga eeterliku õli lisamine ja aeg-ajalt segamine.

Aroomivaha kasutamine: Eemalda aroomivahalt pakend ja aseta aroomivaha aroomilambi nõusse. Süüta nõu all asuv teeküünal. Põleta küünalt seni, kuni kogu aroomivaha on sulanud ja tuba on täitunud meeldiva aroomiga. Kui soovid aroomivaha aroomilambis vahetada, siis aseta aroomlamp mõneks ajaks jääkabrisse ja vaha tuleb ise aroomilabi küljest lahti. Aroomivaha eritab aroomi ca 8 tundi

AROOMILAMP ELEVANT

11.40 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

AROOMILAMP ELEVANT + ANCIENT VETIVER AROOMIÕLI 10ML
: 25.70
Kategooria: Silt: