POOD

PENTAGRAM VIIRUKIHOIDJA

Pentagram viirukihoidja on valmistatud metallist. Kaunil viirukihoidjal on peal kujutatud pentagrami, mis sobitub suurepäraselt pühale altarile või aknalauale. Mõeldud viirukite põletamiseks.

Mis on viiruk?

Viiruk on aine, mida põletatakse meeldiva lõhna saamiseks. Tegelikult on sõna “viiruk” tuletatud ladinakeelsest sõnast “põlema”.

Viiruk on olnud iidsetest aegadest – seda kasutati religioossetes rituaalides Vana-Egiptuses, Babülonis ja Kreekas. Sajandite jooksul ja tänapäevani on inimesed kogu maailmas kasutanud viirukit erinevatel põhjustel, sealhulgas:

  • kurjade vaimude peletamiseks
  • endaga kontaki saamiseks (meditatsioon, jooga)
  • meeldiva lõhna saamiseks
  • ruumi või enese energeetiliseks puhastamiseks

Olenemata sellest, kas tegu on pulk- või koonusviirukitega, põletatakse neid rahuliku ja erilise õhkkonna loomiseks. Viirukite põletamine algatab tihtipeale mingisuguse rituaali või tseremoonia. Viirukid pärinevad 2000 aasta tagusest ajast ja nende põletamiskommet leiab väga erinevatest kultuuridest. Indias süüdatakse viirukid Hindu rituaalide tarbeks ja Jaapanis on viirukite põletamisele pühendatud lausa omaette praktiseerimisharu nimega kōdō.

Valiku meie teisi viirukihoidjaid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/viirukid-koonusviirukid/viirukialused/.

 

PENTAGRAM VIIRUKIHOIDJA

Pentagram viirukihoidja on valmistatud metallist. Kaunil viirukihoidjal on pentagrammi kujundus ja see sobitub suurepäraselt pühale altarile või aknalauale.

EAN: 5056131122390

Suurus:11cm x 11cm x 2cm

Kaalub: 3g

4.80 sis. KM

1 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PENTAGRAM VIIRUKOHOIDJA + MAGUSROHI JA SEEDER VIIRUK TRIBAL SOUL
: 6.90