POOD

BASIILIK AROOMIÕLI – AROMAFUME

Basiilik aroomiõli brändilt Aromafume on 100% puhastest looduslikest koostisosadest. Basiilik on maitsetaim, mida kasutatakse aroomiteraapias meeleolu tõstmiseks, energia saamiseks ja lõõgastumiseks. Seda saab kasutada ka loodusliku putukatõrjevahendina.
Basiilikul on värskendav ja energiat andev toime. Tööl või õppides aitab ta sul püsida keskendununa. Kasuta õli auruna või vahetu sissehingamisega, võib määrida lahjendamata õliga meelekohti. Leevendab peavalu, migreeni, kerget külmetust, stimuleerib vereringet, leevendab reuma- ja lihasevalu

100% sertifitseeritud eeterlik õli

Kogus: 10ml

Avatuna säilib 2a

Hoia otsese päikese eest kaitstuna

EAN: 8901362073553

Aromafume Naturals
Aromafume Naturals pakub puhaste looduslike eeterlike õlide kollektsiooni, mis on väga inspireeritud loodusest. Parima kvaliteediga looduslikud eeterlikud õlid täidavad iga pudeli armastusega. Nende õlide põletamisel oma kodus tunnete end koheselt veetuna lopsakatesse rohelistesse mägimetsadesse ja puuviljaaedade orgudesse.

Kogu valiku meie imelisi aroomiõlisid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/olid/.

 

 

Bränd

BASIILIK AROOMIÕLI – AROMAFUME

Basiilikul on värskendav ja energiat andev toime. Tööl või õppides aitab ta sul püsida keskendununa. Kasutades õli aurustada või vahetu sissehingamine, võib määrida lahjendamata õliga meelekohti. Leevendab peavalu, migreeni, kerget külmetust, stimuleerib vereringet, leevendab reuma- ja lihasevalu.

Vaata aroomilampide valikut siin

 

4.90 sis. KM

3 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

BASIILIK AROOMIÕLI, AROMAFUME + AROOMILAMP SAVIST - ELULILL
: 24.40
Kategooria: Sildid: , ,
Sulle võib meeldida ka…