POOD

EDUKUSE KRISTALL – AVENTURIIN SÜDA

Aventuriin on edukuse ja külluse kristall. Käsitsi valmistatud süda on eriline silmailu. Tema suurus on ligikaudu 3 x 3 cm. Mediteerimisel on eriti tõhus, kui võtad kumbagi kätte südame, et saaksid ühenduse oma kõrgema mina ning väega.

Roheline aventuriin on selle jõukuse kivi populaarseim versioon. Neile, kes soovivad meelitada oma maailma veidi rohkem naiselikku energiat ja võlu, on just roheline aventuriin õige kristall.  Lisaks õnne talismanile on see kivi valmis ka hinge rahustama, sinu energiat tõstma ning hoidma sinu südame avatuna.

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad.

Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive. Kanna seda rahakotis või aseta kodus küllusenurka. Küllusenurk on välisuksest vaadatuna vasak tagumine sektor. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul. 

Aventuriin on õnnekivi jäära ja kaalude tähtkujus sündinutele.

EAN: 8719172837520

Suurus: 3x3cm

Kuidas aventuriin tšakraga töötab?

Aventuriin on kõritšakra kristall. Kurgu- või kõritšakra funktsioon on eneseväljendus, kommunikatsioon ning võime väljendada oma tõde ja selle järgi elada. See on seotud ka suurema terviku mõistmise ning oma teadmiste vaba ja voolava jagamisega.

Blokeerunud kõritšakra põhjustab suutmatust oma arvamust avaldada, saada kuuldud ja märgatud. Sellised inimesed on juhitud pigem intellektuaalsest meelest, kui emotsioonidest (elavad peas, kuna ühendus kehaga puudub). Probleemid enese selge ja ausa väljandamisega. Blokeeringute eemaldamiseks võimendab eeterlike õlide väge küaniit, amasoniit, aventuriin, akvamariin. Kanna kivi endaga kaasas.

Loe lisa aventuriini tervendavate omaduste kohta: https://kuuvalgus.ee/aventuriin-mida-ta-sinu-ellu-toob/

 

EDUKUSE KRISTALL – AVENTURIIN SÜDA

Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad. Roheline aventuriin on selle jõukuse kivi populaarseim versioon. Neile, kes soovivad meelitada oma maailma veidi rohkem naiselikku energiat ja võlu, on just roheline aventuriin õige kristall. Lisaks õnne talismanile on see kivi valmis ka hinge rahustama, sinu energiat tõstma ning hoidma sinu südame avatuna.

EAN: 8719172837520

Suurus: 3x3cm

Raha Armastus Tervenemine Tasakaal 

7.40 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

EDUKUSE KRISTALL- AVENTURIIN SÜDA + PALO SANTO PUU 20G
: 11.90