POOD

KAITSE INGEL AVENTURIIN

Inglid on sõnumitoojad kõrgematest sfääridest, valmis andma meile emotsionaalset kindlustunnet ja vaimset juhatust. Rohelisest aventuriinist käsitööna valmistatud inglid aitavad meil luua ühenduse oma kaitseingliga, kes valvab ja kaitseb meid kõiges, mida me palume. Igal inglil on oma ainulaadne muster ja värv. Roheline aventuriin on lohutaja, harmoniseerija ja igakülgne tervendaja, mis toob heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi tasakaalustab negatiivseid emotsioone ja mõtteid ning aitab sul täpselt aru saada, mis sind õnnelikuks teeb. Rohelised kivid ei ole sooja ega külma värvi, vaid neutraalsed ja seetõttu väga rahustavad. Tõeline silmailu.

Aventuriin on universaalne tervendaja, mis tervendab keha, hinge, meelt ja südant. Aventuriin on üks võimsamaid küllusekive. Kanna seda rahakotis või aseta kodus küllusenurka. Küllusenurk on välisuksest vaadatuna vasak tagumine sektor. Aventuriin on südametšakra tasakaalustaja ning aitab igasuguste allergiate puhul. 

EAN: 8719172837131

Roheline aventuriin

Suurus: 3,5cm

Kaal: 20g

Raha Armastus Tervenemine Tasakaal 

Kuidas aventuriin kaitse ingel tšakraga töötab?

Aventuriin on kõritšakra kristall. Kurgu- või kõritšakra funktsioon on eneseväljendus, kommunikatsioon ning võime väljendada oma tõde ja selle järgi elada. See on seotud ka suurema terviku mõistmise ning oma teadmiste vaba ja voolava jagamisega.

Blokeerunud kõritšakra põhjustab suutmatust oma arvamust avaldada, saada kuuldud ja märgatud. Sellised inimesed on juhitud pigem intellektuaalsest meelest, kui emotsioonidest (elavad peas, kuna ühendus kehaga puudub). Probleemid enese selge ja ausa väljandamisega. Blokeeringute eemaldamiseks võimenda eeterlike õlide väge küaniit, amasoniit, aventuriin, akvamariin. Kanna kivi endaga kaasas.

Loe lisa aventuriini tervendavate omaduste kohta: https://kuuvalgus.ee/aventuriin-mida-ta-sinu-ellu-toob/

 

Bränd

KAITSE INGEL AVENTURIIN

Inglid on sõnumitoojad kõrgematest sfääridest, valmis andma meile emotsionaalset kindlustunnet ja vaimset juhatust. Rohelisest aventuriinist käsitööna valmistatud inglid aitavad meil luua ühenduse oma kaitseingliga, kes valvab ja kaitseb meid kõiges, mida me palume.

Raha Armastus Tervenemine Tasakaal 

EAN: 8719172837131

Roheline aventuriin

Suurus: 3,5cm

Kaal: 20g

12.90 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

KAITSE INGEL AVENTURIIN + MALA MÄEKRISTALL KÄEKETT
: 24.89