POOD

EMMA MUNAKIVI – ROOSA KVARTS

EMMA MUNAKIVI – ROOSA KVARTS on tuntud ka kui Ema munad või Seer kivid, on algselt looduslikul viisil Brasiilia Ema jões veeretatud, millest tuleneb nende nimi. Kivid on väljastpoolt häguse välimusega ning ühelt küljelt läbipaistvad ja lamestatud.

Iga tükk on unikaalne ja seetõttu ei ole kaks kivi täpselt samasugused. Emma munad pakitakse ükshaaval organzakotti.

EAN/SKU: 8719172831719

Kaal: ±25 g

Suurus: ±2.5-3.5 cm

 

Mida toob sinu ellu roosa kvarts?

Roosa kvarst on ilus tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kristall. Südame ja südametšakra jaoks kõige olulisem kristall, see tõmbab ligi igasugust armastust. Roosa kvarts annab kindlustunde ja rahu, tõmbab välja negatiivseid energiaid ning asendab armastuse ja rõõmuga. Kui sul on soov olemasolevat armastust tugevnada ja puhastada negatiivsest energiast, siis roosa kristall on just sinule. Ta aitab sul leida ka uut armastust. Esita kivile oma taotlus ning aseta kivi aknalauale kuuvalgusesse laadima.

Roosa kvarts on üks tuntumaid südamekeskuse kristalle. Läbi aegade on ta olnud armastajate sümboliks ja abiellujatele talismaniks. Tema pehme ja voogav naiselik energia muudab tundemaailma õrnemaks ja avatumaks, luues harmooniat, usaldust ja sisemist rahu. Olles kõikehõlmava tingimusteta armastuse õpetajaloob ta sügava rahulolutunde ning võimaldab armastust tõeliselt jagada ja vastu võtta.
Kaitseb erinevate kiirguste eest (elektromagn., maakiirgus, veesooned). Vabastab hirmudest, parandab hingehaavu, arendab kohanemisvõimet. Kunstnike kivina elavdab fantaasiat ja loovat mõtlemist. Rahustav, mõjub toetavalt üleminekueas, traumade ja kriiside korral.

Energiakeskused: südametšakra, kõrgem südametšakra
Näärmed: härknääre ehk tüümus
Planeet: Veenus, Päike, Kuu
Element: tuli, vesi

Südametšakra on eluterve nägemus endast, emotsionaalne tasakaal, enda suhestumine suuremasse pilti. Süda on teadvuse kese. Südametšakras elab headus ja usaldus – nii enda, kui ka teiste vastu.

Blokeerunud südametšakraga kaasnevad süütunne, süüdistamine, väärtusetuse tunne, häbi ja hirm armastuse puudumise pärast ning emotsionaalne haavatavus. 

 

EMMA MUNAKIVI – ROOSA KVARTS

Emma munad, tuntud ka kui Ema munad või Seer kivid, on algselt looduslikul viisil Brasiilia Ema jões veeretatud, millest tuleneb nende nimi. Kivid on väljastpoolt häguse välimusega ning ühelt küljelt läbipaistvad ja lamestatud. Roosa kvarts soodustab õrnust ja armastust ning soodustab positiivseid emotsionaalseid suhteid, õpetades armastama nii iseennast kui ka teisi.

Kogus: 1tk

Original price was: €8.99.Current price is: €5.99. sis. KM

2 laos