POOD

PAUA- ABALONE MEREKARP M

Paua- Abalone merekarp M on iga kodu pärl. Lisaks oma ilusale välimusele on paua väga praktiline. Teda on paljud kultuurid kasutanud ehetes ja nikerdustes, erinevates rituaalides salvei ja toidu hoidjana. Paua merekarpe leidub Uus-Meremaal, Austraalias, Mehhikos, Jaapanis.

Puhasta oma kodu salvei tõrviku või palo santo puu pirruga. Aseta suitsev tõrvik abalone karbile.

Suurus: ca 10-11cm

EAN/ SKU: 8720512976847

Paua merekarpidel on tasakaalustav, harmoniseeriv, jahutav ja tasakaalu loov energia, mistõttu on neid väga hea kaasata erinevatesse puhastusrituaalidesse koos kristallide, salvei ja helidega.

Salvei tõrvikuga saad puhastada:

-iseenda aurat ja energiakeskuseid
-oma kodu ja ümbrust
-väeesemeid nagu kristallid, käevõrud, kaelakeed jt

Selleks süüta tõrvik ning levita tossu soovitud kohtadesse. Ettevaatust langeva söega! Salveitõrvikut saab kasutada korduvalt, seda uuesti süüdates.

Palo santoga kodu puhastamine

Palo Santo puu on šamaanide ja ravitsejate seas vaimselt kõrgelt hinnatud ning Lõuna-Ameerika põlisrahvad on seda tuhandeid aastaid kasutanud pühades rituaalides ja puhastamise eesmärgil. Palo Santo puu põletamisel tuleb valge suits, mis aitab tervendada ja puhastuda. Palo santo puu aur on maagiline kodu energia puhastamiseks. Kogus 1tk.

Palo Santo põletamine kodus täidab toa meeldiva aroomiga. Palo Santo aitab sul külmetushaigustest kiiremini terveneda ning aitab peavalude vastu. Ta loob energeetilise kaitse sinu kodule ja sinule.

Oma kodu puhastamiseks Palo Santo puuga liigu kellaosuti suunas ning käi läbi ka kõik nurga. Palo Santo suitsu ruumis levitamiseks liiguta suitsu kohal kergelt pikka sulge.

Palo Santo on võimas ja kiire kristallide puhastaja. Palo Santo suits sobib kõikide kristallide puhastamiseks.

KUIDAS PALO SANTO PUUTÜKKI PÕLETADA:

Võta Palo Santo puutükk sõrmede vahele ning süüta tikuga põlema. Hoia puutükki nii umbes 45-kraadise nurga all põlev ots all pool. Kuna Palo Santo kustub kergelt, siis 45-kraadise nurga all põletades jõuab piisav osa puidust põleda. Lase leegil põleda mõnikümmend sekundit ning seejärel puhu tuleleekt ära. Puutükist hakkab tulema pühalik valge, peen suitsu juga. Pärast ruumi või kristallide puhastust aseta puutükk viirukialusele või mistahes mittesüttivale pinnale ning lase palo santo suitsul oma väekat ülesannet jätkata. Ühte puutükki saad mitu korda kasutada.

 

PAUA- ABALONE MEREKARP M

Paua merekarpidel on tasakaalustav, harmoniseeriv, jahutav ja tasakaalu loov energia, mistõttu on neid väga hea kaasata erinevatesse puhastusrituaalidesse koos kristallide, salvei ja helidega.

Puhasta oma kodu salvei tõrviku või palo santo puu pirruga. Aseta suitsev tõrvik abalone karbile. M suuruses karp on idaalne tõrvikute põletamiseks. Kodu püsib puhas ja ohutu.

Suurus: ca 16-18cm

20.99 sis. KM

2 laos

TIHTI OSTETAKSE KOOS:

PAUA- ABALONE MEREKARP M + PALO SANTO PUU 20G + PUHASTAV VALGE SALVEI TÕRVIK 10cm + PALO SANTO PUU KODU PUHASTAMISEKS 1TK
: 37.38