POOD

HARMOONIA – SÕPRUSE KÄEVÕRU 2tk

“Harmoonia”  sõpruse käevõru (2tk) koosnevad kaunist vikerkaare jaspisest. Komplekt sisaldab 2 käevõru- sinule ja sinu sõbrale. Vikerkaare jaspis on võimas kristall, mis kaitseb teie aurat ja tšakraid. Kivi kaitseb pahatahtlike mõtete, psüühiliste rünnakute ja tumeda energia eest. Vikerkaare jaspis väljendab loomingulisi mõtteid, armastust ja inspireerib vabadust.

Miks kanda harmoonia- sõpruse käevõru?

Kivi aitab tunda end kergemalt, rahulikumana ja ühenduses universumi energiatega. Vikerkaare jaspis aitab vabastada mõistuse ja vaimu närivatest mõtetest, mis segavad tähelepanu edult ja tõeliste eesmärkide saavutamisest. Kivi on saadaval paljudes erinevates värvides ja võib sisaldada punast, musta, pruuni, beeži, kollast, halli, rohelist, roosat või maroonilist jaspist. Kivil võib olla ka hematiidi või kvartsi tükikesi. See tähendab, et iga vikerkaare jaspise tükk on ainulaadne ja kaks ühesugust pole olemas.

Valiku meie teisi imelisi käevõrusid leiad siit: https://kuuvalgus.ee/kategooria/vae-ehted/kaevorud/.

HARMOONIA – SÕPRUSE KÄEVÕRU 2tk

“Harmoonia” sõpruse käevõrud koosnevad kaunist vikerkaare jaspisest. Komplekt sisaldab 2 käevõru- sinule ja sinu sõbrale. Vikerkaare jaspis on võimas kristall, mis kaitseb teie aurat ja tšakraid. Kivi kaitseb pahatahtlike mõtete, psüühiliste rünnakute ja tumeda energia eest. Vikerkaare jaspis väljendab loomingulisi mõtteid, armastust ja inspireerib vabadust.

Loomingulisus Armastus Kaitse Rõõm Rahulik meel Vaimne teadlikkus Stressi leevendus ♥

EAN: 5055796523948

26.67 sis. KM

1 laos