POOD

INKA RIST – PALO SANTO KAITSEKEE

Palo Santo puidust valmistatud “Inka Rist” kaelakee kaitseb sind ja annab sulle jõudu! Selle magus, tugev lõhn saadab sind kogu päeva vältel, aitab püsida kohal ja maandatud. Need kaunid ripatsid on käsitsi valmistatud Peruu põhjaranniku kohalike kunstnike poolt. Iga ripatsiga on kaasas reguleeritav kee, millega teda kaelas kanda.  Inka Rist- Palo Santo kaitsekee kannab endaga kaasas maagilist püha puu aroomi.

Palo Santo ehk Püha Puu kee kaitseb sind negatiivse energia eest. Negatiivne energia võib tulla teistelt inimestel, keskkonnast või üleloomulikest allikatest. Kui Inka Risti kasutatakse meditatsioonivahendina, toob see kaasa vaimse tasakaalu ja sügavama mõistmise paljudel teadvuse tasanditel. Risti keskel olev auk on telg, mille kaudu šamaani teadvus siseneb kosmilise eksistentsi teistele tasanditele. 

Mõõdud: rist 4×4 cm, kee reguleeritav pikkus 30-70cm. 

EAN: 88720088295380

Kunstnikud töötavad koostöös Peruu Põllumajandusministeeriumiga (SERFOR) Piura Peruuga ainult valitud Palo Santo puitu kasutades, mis on järelevalve all ja sertifitseeritud Piura põldudelt.

Inkade mütoloogias usutakse, et Chakana sümbolil ehk Inka Ristil on matemaatiline ja geomeetriline tähendus, mis hoiab endas inkade arusaamist elu saladusest. Sellel oli ketšua rahva jaoks suur tähendus ja tähtsus. Traditsiooniliselt tähistab Chakana (või hispaania keeles: cruz cuadrada, neljatahuline rist) Lõunaristi tähtkuju, mida võib näha lõunapoolkeralt taevasse vaadates. Vanade Andide elanike arvates moodustas see universumi keskpunkti ja seda oli lihtne leida, kui nad vaatasid nelja tähte Alfa, Beeta, Gama ja Delta, mis moodustasid Andide risti.
Iga täht on kardinaalses punktis ja tähistab piirkonda: Chichansuyo-Põhja-, Kollasuyo-Lõuna-, Kuntisuyo-Ida-, Antisuyo-Lääne-piirkond, mis sümboliseerib ka elemente vesi, maa, tuli ja õhk.

Bränd

INKA RIST – PALO SANTO KAITSEKEE

Palo Santo puidust valmistatud “Inka Rist” kaelakee kaitseb sind ja annab sulle jõudu! Selle magus, tugev lõhn saadab sind kogu päeva vältel, aitab püsida kohal ja maandatud. Need kaunid ripatsid on käsitsi valmistatud Peruu põhjaranniku kohalike kunstnike poolt. Iga ripatsiga on kaasas reguleeritav kee, millega teda kaelas kanda. 

Palo Santo ehk Püha Puu kee kaitseb sind negatiivse energia eest. Negatiivne energia võib tulla teistelt inimestel, keskkonnast või  üleloomulikest allikatest. Kui Inka Risti kasutatakse meditatsioonivahendina, toob see kaasa vaimse tasakaalu ja sügavama mõistmise paljudel teadvuse tasanditel. Risti keskel olev auk on telg, mille kaudu šamaani teadvus siseneb kosmilise eksistentsi teistele tasanditele.

 

19.50 sis. KM

1 laos